Ударихме Полша на Олимпиадата!

15:47
България победи Полша с 3:1 гейма във втория си мач от олимпийския волейболен турнир.

Нашите изиграха добър първи гейм, завършил с успех 25:22. Вторият бе равностоен, но в крайна сметка успяхме да го затворим с 29:27. В третия националите ни се отпуснаха и интрига липсваше – 25:13 за поляците. Четвъртият гейм бе напрегнат и драматичен. След като поведохме с 5 точки, позволихме на съперника да ни настигне малко преди 20-а точка. В решителните моменти обаче България бе по-добрият отбор и спечели мача след 25:23.

Страхотен мач изиграха диагоналът Цветан Соколов, който бе неудържим в атака и на сервис, както и либерото Теодор Салпаров. В основата на успеха бе и доброто ни посрещане.

С тази победа България вече се класира за елиминационната фаза на Олимпийския турнира, а следващият ни мач от групата е на 2 август с тима на Австралия.

vasil1974
01.08.2012 10:58

Видя се че можем и без Матей.браво на момчетата.мисля че имаме сила за 4то място,успех момчета.

liverpoolfccc
01.08.2012 01:52

Аз тук давам дума че ако неспечелим олимпиадата си хвърлям ТВ-то

DeIvId7
01.08.2012 01:57

по спокойно бе братле ти видя ли Бразилия за каква класа си говорим ?

frozzzen
31.07.2012 20:51

Това е темата с най-положителните коментари *lol* Предлагам на модераторите и админите да не пускат теми за БГ футбола *lol*

frozzzen
31.07.2012 18:55

Цецо Соколов им ... м...та *lol* с тези забивания... аз топката не виждах *lol*

ziLonG
31.07.2012 18:52

Ударихме ??? Ние ги сразихме , както бяха наперени в началото , в края се сдухаха тотално

LMessi_Barca
31.07.2012 18:21

Браво българи!!! Горд съм с вас. Вярвам, че ще стигнем до финалите и накрая*cup**cup**cup**cup*

31.07.2012 16:27

Курек е най-дразнещия волеиболист които съм виждал.Иначе браво на нашите.Дано не се отпускат

31.07.2012 16:13

БРАВО !!!! Но да не забравяме, че това е просто една победа.Нашите показаха, че могат да се противопоставят на всеки, след като биха един от най-силните отбори в момента.Но трябва да останат здраво стъпили на земята.Както казах макар и над силен съперник това е само една победа и то в груповата фаза и не трябва да замайва умовете на играчите и щаба ни.Ако наистина искаме медали, трябва да забравят тази победа, колкото и сладка да е тя, и всеки мач да го играят като финал.Казвам това, защото попринцип след голяма победа като днешната момчетата ни явно приповдигат егото и самочувствието си и намалят оборотите.Ако искаме олимпийско отличие трябва да играеме така докрая !!! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!

MaLkO_LuD94
31.07.2012 16:06

Разбихме ги браво дано ни зарадват с медали най-накрая *smile*

Soul_Finder
31.07.2012 16:03

Страхотни момчета! Браво! Един голям за селската им публика дето ни усвирква цял мач, а ще си тръгне с подвита опашка!

fen_na_juventus

Много се радвам че го бихме този прехвален отбор!!! *vicious*

nino6
31.07.2012 16:00

Българският ни Национален отбор по волейбол заслужава само добри думи за сърцатата и мъжка игра която показват и това ме кара да се гордея, че съм БЪЛГАРИН. Успех момчета компенсирайте добрата игра на волейбола ни със наистина трагичната ти игра от футбола

biancorosso

"Овчарите" ви Е**ХА в насраните гъзове !!!! Полски отрепки !!!!!!!! БЪЛГАРИ ЮНАЦИИИ !!!!!!

Jack_19

Браво бе,толкова сърцата игра направо ми напълниха душата : ))))) Сега всеки ще трепери от нас след като разбихме Полша !! : )))))

bojot
31.07.2012 15:59

БРАВО! На всеки турнир правим силни мачове, а след това се згромолясваме гръмко и тук очаквам същото, но дано момчетата продължат със силните мачове!

Dreick
31.07.2012 15:57

Българи Юнаци!!!! Браво браво Лъвове!!!!

greenhool

Браво на момчетата супер надъхано изиграха мача..колкото до поляците такъв бой отдавна не са яли *wink*