Пато, Неймар и Оскар наказаха Беларус (видео)

19:37
Олимпийският тим на Бразилия успя да обърне Беларус до 3:1 след страхотен гол от фаул и асистенция с пета по-късно на младата звезда Неймар.

Фаворитите за златния медал от турнира изоставаха в резултата след 8 минути игра, когато Ренан Бреас изненадващо изведе Беларус напред. Алешандре Пато обаче изравни в 14-та минута след попадение с глава.

Селесао продължи да натиска съперника и в 65-ата минута звездата на Сантос Неймар показа защо е толкова ценен. С перфектен изстрел от фаул той намери ъгъла на беларуската врата и направи 2:1. Крилото обаче не бе казал последната си дума и с прекрасна асистенция с пета в последната минута изведе Оскар за крайното 3:1.

Отборите на Египет и Нова Зеландия
усложниха положението си в същата група "С" на олимпийския турнир по-рано днес, след като в директен сблъсък завършиха 1:1.  Така двата отбора са на последните две места с по една точка.

30.07.2012 09:48

Не мога да разбера какво пак почнахте да намесвате Юнайтед тука,темата е за Бразилия *smile*)

Jack_19

Аз вярвам,че Неймар ще се докаже в Европа,супер талант е : ))) Иначе Бразилия имат супер таланти за СП 2014 ще са машини... Гансо,Оскар,Хълк,Неймар,Пато и др.. Направо много добър отбор пълен с таланти : )

mario93
30.07.2012 08:41

Але не им обръщайте внимание на лапенцата от Юнайтед пишете си с по-големите фенове на Юнайтед,и ще видите разликата ,че с тях става приятен разговор,а не с тези които знаят една песен,и само нея въртят

29.07.2012 21:04

Оскар е уникален играч,честно казано им завиждам на Челси....Това моче го гледах преди година две на световното до 19г. мисля и страшно ми хареса още тогава,не сгрешиха с него лондончани....Жалко,че МЮ нищо не правят на този пазар и ще берем срамотиите скоро,ама така е като някои мениджъри спят.....И стига сте завиждали,говоря и за някои фенове на МЮ,не са Челси виновни,че имаме такава странна и често грешна трансферна политика....И ако до сега не вярвахте за уменията на бразилчето,дано сте гледали днес мача и сте размислили.....Иначе лекция изнесоха кариоките,очертава се страхотно младо поколение и ако не направят нещо през 2014,то спокойно мога да кажа,че ако се развиват правилно тези играчи,то през 2018г. Бразилия може да стане шампион на Мондиала,смела и далечна прогноза,но съвсем реална...

Strraxo
29.07.2012 20:38

Челси най-накрая взе така заслужения Оскар за защитната си формация 9-0-1

stenkata
30.07.2012 08:40

тогава срещу барца не излязорхте той не говори за ВЛ....

30.07.2012 00:06

Бре смешко едно е да те бият с 2 гола разлика друго е те унизят с 5,а кат ми говориш за голове и,че сме били защитно насторени да не би Юнт да държат рекорда за най-много вкарано голове

Strraxo
29.07.2012 23:56

5;3 Арсенал *wink*

zizinho
29.07.2012 23:44

Спри да се излагаш бе!Темата е съвсем друга.Не е нужно да се заяждаш и то без причина, щото нз кой падна с 6:1 от Сити, като домакин

Strraxo
29.07.2012 21:15

Пич извинявай в Вишата лига този сезон кой беше отбора който вкара 5+ гола най-много мисля че бяха 7 или 8 кой вкара 89 гола ? И ти ли ще ни говориш че не сме излязли от наказателното смешен си ?

WaynU
29.07.2012 20:53

*lol* да

nikshan11

с този коментар кво искаш да изтъкнеш не ми е ясно вие атакуващ ли футбол играете а? или бързо забрави как барса неви даваха да излезнете от наказателното поле миналата пролет а ?

mincho97
29.07.2012 20:52

Не ги обиждай! Всеки отбор си има тактика и не може да им казваш как да играят. Целта оправдава средствата! Манчестър Юнайтед като играем срещу Барселона и атакуваме да не да побеждаваме?