Реал Мадрид с очаквана победа, Валенсия надви Хихон

20:10
Реал Мадрид победи Валядолид у дома с 2:0 в мач от 30-я кръг в испанската Примера.

Раул откри за "кралския клуб" в 44-а минута и даде минимален аванс на своя отбор преди почивката. Голът на спокойствието вкара Ариен Робен в 82-а. С победата "белия балет" отново е на 6 точки зад лидера Барселона.

Валенсия спечели гостуването си на Спортинг Хихон с 3:2.

Желаният от няколко европейски гранда Давид Силва откри за "прилепите" в 18-а минута. В 35-а обаче Давид Барал изравни от дузпа. След почивката Давид Вия от бялата точка отново изведе гостите напред в 45-а минута, но в 71-а Мате Билич изравни. Хуан Мата в 88-а минута донесе победата на Валенсия.