Юношите на Левски загубиха с дузпи от Млада Болеслав на полуфинал

15:50
Юношите старша-възраст на Левски (набор 1994 година) отпадна драматично на полуфиналите на силния международен турнир за купата на Централна и Източна Европа - CEE Cup в Прага.

Възпитаниците на Викторио Павлов загубиха драматично с 4:5 след изпълнение на дузпи от чешкия Млада Болеслав в повторение на минологодишния финал.

Редовното време завърши при резултат 2:2. Левски поведе с 1:0 през първото полувреме с гол на Валентин Добревски, но след почивката Млада Болеслав обърна резултата до 2:1. В последната минута на срещата Валентин Добревски успя да изравни за 2:2. Последваха изпълнения на дузпи, при които чехите се оказаха по-точни.

Така защитаващият титлата си Млада Болеслав отново се класира на финала, който е в неделя, докато Левски ще играе утре двубой за 3-4 място.

В другия полуфинал се срещат отборите на Спарта Прага (Чехия) и Вашаш Будапеща (Унгария).