Голубович: Такъв сценарий и Хичкок не може да измисли

08:52
Вратарят на Лудогорец Урош Голубович изрази недоволството си от прекалено дългото продължение, дадено от германския съдия Феликс Цвайер в срещата-реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Динамо Загреб на "Максимир" снощи.

Цвайер посочи минимално допълнително време от 5 минути, а в последствие хърватите вкараха в осмата минута на допълнителното време, за да стигнат до успеха с 3:2 и да елиминират българския първенец.

Първата среща в Разград завърши 1:1 и при 2:2 Лудогорец щеше да продължи напред по правилото за повече отбелязани голове на чужд терен.

"Такъв сценарий и Хичкок не може да измисли. И в двата мача получихме попадения в последните секунди. Не мога да разбера обаче защо играхме осем минути, след като съдията показа пет минути продължение. Не мисля, че в тях е имало толкова сериозни поводи за добавяне на още три минути", коментира Голубович.

shaibataw3
27.07.2012 16:41

И такъв вратар като него не може и от Чернобил да излезе!!Да бяха пуснали Чворович.И в двата мача тоя Голубович допусна по 1 вратарски гол и то и двата бяха най-важните!!*thumb_down**stop**cards*

ReliableLive
26.07.2012 10:57

Какво недоволства пък тоя...Дето му вкараха супер смешните голове.ТИ СИ ГРЕШНИКА НА ЛУДОГОРЕЦ,НЕ СЪДИЯТА,А ТИИИИИИИИИИИИИИИ

28.07.2012 12:31

Стига сме се оправдавали със съдията ... Гола на Марселиньо и той не беше много чист ама там си затворихме очите,защото сме българи.А продължението нашите сами си го направиха 8 минути.Как може толкова много да бавят,те направо си бяха легнали вместо да си изиграят 5 минути без бавене на ниво,те се оляха да бавят.Другото което е Лудогорец имаше безобразно слаба защита и за вратаря нямам думи.Миналата година пак той издъни Литекс в ШЛ,не знам Лудогорец какво са видяли в него. искам да също да кажа че тези коментари ги дават като привърженик и не искам да обидя никого от Лудогорец.Най-добрия играч според мен беше Марселиньо, но и той направи пълната простотия да се въргаля и си изкара червения.А за финал искам да кажа на Господин Петев просто да научи своите защитници да ритат напред,а не настрани в корнер или каквито и да е простотии

Dragonfire
28.07.2012 12:20

А не бе съдята не е винове хуаухаухауха не се излагаи то такова продължение в историята на футбола няма ного си е прав човека.Те тия ако не беха вкарали щеше да се играе докато не вкарат гол маи тва не го разбрахте

respect_kn
26.07.2012 15:11

Мълчи бе !!!!!! Това, че е допуснал в първия мач, кофти гол не значи нищо !!!!!!!! И в двата мача фактора СЪДИЯ определи крайният победител !!!!!!!!!!