Петев: Съдията се подигра с нас

07:53
Изказвания след срещата-реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига по футбол между Динамо Загреб и Лудогорец Разград, завършила при резултат 3:2 за хърватите с гол в 98-та минута, който класира хърватския шампион за следващия кръг:

Ивайло Петев - старши треньор на Лудогорец:

"Никога не си позволявам да коментирам съдията, но бяхме ощетени от съдиите и в двата мача. Днес съдията се подигра с нас, той не ни ощети. Реферът се подигра с труда на моите играчи. Голямо разочарование. Трудно се говори след такъв мач. Жалко е, че и в двата мача бяхме по-добрият отбор. Жалко е, че отпаднахме. Жалко е, че и в двата мача допуснахме гол в добавеното време. Мога да се гордея с моите футболисти, както в първия мач, така и днес. Мисля, че играхме доста добре".'

Vikingit
26.07.2012 13:38

Друг въпрос е, че Петев допусна адски много грешки. Може би е добре, отбора да се поеме от опитен специалист- чужденец.

chavo
26.07.2012 11:59

Евала Петев,ама тия шушумиги от Загреб трябваше да ги смачкате,а съдята че е за бои така е.
Желая ти успех,това е правилния път.

Ek3eKyToP
26.07.2012 11:26

Петев жив т***к си брат няма как да ти е виновен съдията ти си виновен че при 1:2 ги караш да лежат от 46 мин какво бавиш водиш играй си играта но маи си се понаакал

26.07.2012 13:37

Може защото по правилник за всеки жълт картон за бавене на играта трябва да се дава 1 минута допълнително време *smile* отделно си полежаха бая и на продължението *smile* И аз съм за Лудогорец и бях сигурен че ще се класират дори ги бях играл за победа ама съдията не е виновен за това че циганиньо реши да симулира ;х ако бяха 11 на 11 съдията и 90 минути да дадеше Динамо нямаха шанс защото Лудогорец са много по силни ;х И много голям малшанс извадиха и в 2-та мача голове в продълженията ;х

Santti
26.07.2012 13:29

А не Лудогорец трябваш да седнат и да дадът на Динамо да им набута 7-8 гола може би тогава щяха да играя добре. Колкото и да се лежали и да са бавили времето неможе да назначиш 5 минути, а да се играя 8.

Vikingit

Бас ловя, че не е видял положението. Абе, моля ти се културно бавели. Дрогба на 1/2 финала лежеше по терена маса време, срамота за големия футболист. Взел е пари разбира се, така стават тия работи. Гришата как водеше съдията по ресторанти и се поръчваха проститутки. Съответно гърците го поеха дебелия на мача. Платини, диването унищожава футбола, вместо да се заеме сериозно, той непрекъснато споделя какви дивотии му родила главата. А, Боби цървула, какво прави в тоя Изпълком на УЕФА, прибира мангизи и мълчи.

MaLkO_LuD94
26.07.2012 13:20

Този съдия призна чисто НЕредовен гол на Лудогорец за какви пари говориш ??? 2-ро те се скъсаха да лежат и продължението беше нормално аз до сега не съм гледал такова комично бавене ;х хората по европа го прават по културно отиват с топката на тъчлинията и там бават а не да се изредат 10 човека да бият тъч *smile*

Vikingit
26.07.2012 13:07

Г-н Петев, освободете се от треньора на вратарите и от Голубович- и двамата не стават за нищо. И по- бързо, защото иначе ще се освободят от Вас. Не знам как може да кажеш, че съдията не е виновен. Просто е адски нелепо. Очевадно е, че тоя анонимник е взел пари.

MaLkO_LuD94
26.07.2012 11:09

И защо ??? Съдията не е виновен с нищо *smile* И аз съм за Лудогорец ама гледайте малко реално единствения виновник е Циганиньо *smile*