Влади Стоянов чака Лудогорец, 90 минути за Иван Иванов срещу Валета

09:41
Българският вратар Владислав Стоянов започна титуляр и остана на терена през всичките 90 минути при победата на ФК Шериф Тираспол с 1:0 у дома срещу Улисес в мач-реванш от 2-я предварителен кръг на Шампионската лига.

Отборът на българския национал се класира за следващата фаза с общ резултат 2:0 и очаква победителя от сблъсъка между Динамо Загреб и Лудогорец.

Словенецът Мирал Самарджич се разписа от дузпа в 66-а минута и донесе победата на молдовците.

Иван Иванов също игра цял мач при успеха на Партизан с 3:1 у дома срещу Валета.

Неманя Томич се разписа на два пъти за сърбите, а едно попадение добави Александър Митрович. Почетният гол в полза на малтийците бе дело на Майкъл Мифсуд.

Следващият съперник на Партизан ще бъде победителят от двойката АЕЛ (Кипър) – Линфийлд (Северна Ирландия). След първия мач тимът от Лимасол води с 3:0.