Манчестър Юнайтед победи трудно Съндърланд, Бербо игра 75 минути

18:52
Манчестър Юнайтед победи трудно Съндърланд като гост с 2:1 в мач от 32-я кръг на Висшата лига. Българският нападател Димитър Бербатов започна като титуляр за своя отбор и бе заменен в 75-а минута. С победата тимът на Сър Алекс Фъргюсън се върна на върха в класирането и вече има 71 точки, с една повече от Ливърпул.

Двубоят започна добре за "червените дяволи" и Уейн Рууни центрира към Пол Скоус, който в 19-а минута откри резултата. Гостите се оттеглиха с гол преднина на почивката, но играта им не бе много убедителна.

Съндърланд успя да се възползва от колебанията в изявите на Юнайтед и в 56-а Кенуайн Джоунс изравни за домакините. След попадението Карлос Тевес и Димитър Бербатов не успяха да вкарат от добри позиции. В 76-а минута след щастлив рикошет Майкъл Карик отбеляза втори гол за тима на Сър Алекс Фъргюсън и донесе победата на Юнайтед.

MeToDueB
16.04.2009 13:45

стила на Юнайтед, когато Бербатов е на терена е съвсем друг. Само когато Бербатов е на терена, това може да се нарече отбор, защото само тогава топката се разиграва много често (най-вече чрез Бебратов), само тогава пасовете и владеенето на топката са приоритет на Юнайтед и играта върви определено. Ако се абстрахирате от това, че е нападател и че от време на време има и други оказания от Сър Алекс, а именно разиграване на топката и подавания, само тогава ще разберете какъв е приноса на Бербатов за тоя отбор !!! Всяко друго противоречиво мнение граничи с лудостта и неразбирането на играта футбол .. от вас. Сър Алекс е този, когото преценява, а той много добре знае, че Бербатов променя отбора коренно и това е положително !!!

Rooney_10
12.04.2009 12:43

Futbulfen коментара ти ме изкефи на макс Вярно е че Бербо не обича да спринтира много много и че не се раздава напълно...но въпреки това и контузията му си оказва някакво влияние.Поне според мен играта на Юнайтед с Бербо повече ми харесва *smile*

Futbulfen
12.04.2009 09:09

Не съм фен нито на Юнайтед,нито на Лузърпул обача за феновете на "мръснизайци" ще кажа:ако искате да видите титлата на ВЛ минете през Олд Трафорд..през красивата витрина *wink* И искам да попитам барбилизците..к'во стана с наща патерица?! На мен ми се струва,че отново не се забеляза на терена..или пак някой ще се изцепи:той е гениален и играе с главата си,не е нужно да се забелязва *joking* Крайно време е Фърги да разбере грешката си и да я поправи,кой знае колко му е криво,че е дал толкова кинти за такъв надценен смешко! Glory ,glory Man Utd

Rooney_10
12.04.2009 00:39

cekoss92 айде мойто дете заедно със LFC_YNWA_ сички за ръчичка и да ви няма *stop* Ливера водеше класацията за най много голове вкарани в последните минути на мача така че не се обаждаи и ти

Rooney_10
12.04.2009 00:37

LFC_YNWA_ Ей комплексарче,току-що си направих труда да прочета статията за "Мръснизаици" само за да видя че никои от феновете на дяволите не е писал нищо лошо за Лузърпул...еее ми щом е така няма какво друго да си мисля освен че си комплексирано малко недорасло лайно на което родителите му не го пускат навънка да си играе в пясъка и си избива комплексите пред компа като коментира отбор който е много по велик от "мръснизаици" ... Айде дано не си ме разбрал грешно...ПРЕСТАНИ С ТАЯ ЗЛОБА ... айде със здраве.... *devil*

cekoss92
12.04.2009 00:35

едно ще кажа които са фенове на Shit United да варят на пясъка да си играят в последните два мача сте пълни калитковци "нема други такива". Добре че е онова сакатото ЛАЙНЕДА да се удари топката в крака му иначе пак щяхте да пиете студена ВОДА
L-pool 4EVER !!!!

miros008
11.04.2009 23:45

Хе хе абе LFC_YNWA Ливърпул са най-големите калитковци на планетата бе добре че е оня Йоско Бенаюн да надърви палеца и да удари у последната минута.А Милна са били някога велик отбор някъде около 90та *joking*

biznesmen
11.04.2009 22:50

man united не е велик отбор велики отбори са Реал Мадрид,Милан това са големи отбори *wink*

FlyingSteps
11.04.2009 21:32

абе хора 2 гол не го ли е вкарал Македа !?! Така пише и в саита на Премиерлиг *sad*

vans
11.04.2009 20:37

LFC_YNWA_ пич ходи опъвай сестра си на сИело и спри да се праиш на интересен и да изнервяш сички ти си може би най-досадния човек от сички лузъри *sick*

CiSSe7

Последния мач ако не се лъжа, вкарахме толкова, колкото и на вас....и колкото и на най-титолувания отбор в Европа...

VasilGeorgiev
11.04.2009 20:32

А looserpool как си взеха последния мач бе? Пак с гол в последната минута.

tarantula_74
11.04.2009 19:57

Главния герой на мача е Македа той носи ценна 3т на Ред Девилс!

LFC_YNWA_
11.04.2009 19:56

пфффффффф всички сте смешни е .. направо ми е жал за вас така като ви гледам кви сте пропаднали и неорентирани ..

infernistone
11.04.2009 19:51

Aeonflux тоя LFC_YNWA_ не е никакъв фен на лайнопул а някой нещастник който просто пише против юнайтед

11.04.2009 19:47

LFC_YNWA_ дебил такъв я си трай "големия" лайнопул за колко титли играе а ?проспахте средата на сезона в ВЛ и сега направихте няколко мача и се разприказвахте затваряйте си устата и мълчете че като ви гледам ВЛ ви остана последното нещо за което ще играете.дано юнайтед бие на мъка до края та да ви е яд след всеки кръг

cesekarchetooo
11.04.2009 19:46

А кой е великият отбор? Комиците от "Анфийлд", дето не знам си колко години нямаха вкаран гол срещу нас, шляпахме ги където ги срещнем и чак в средата на сезона се сетиха да играят. Да напомням ли как световно неизвестната сръбска дълбока резерва в Челси направи на два пъти защитата на Пуул за смях, и то насред кочината. И сигурно миналия кръг срещу Фулъм гола в продълженията не беше късмет, а "характер". ХАХА, смешници...

Aeonflux

А впрочем не се гледа дали победата е трудна или лесна,а се гледат 90 минути и крайния резултат!!!

Aeonflux
11.04.2009 19:44

Айде замълчи!Цял ден киснеш във форума на Манчестър Юнайтед!Пиши си за "великата победа в шампионска лига срещу Челси"!

LFC_YNWA_
11.04.2009 19:39

къв най-влик отбор е *lol* .. едвам едвам взеха победа с/у Астън Вила , сега едвам едвам и с/у Съндърланд и ми били най-велик отбор *lol* .. пълни смешници сте *stop*

11.04.2009 19:34

тия грешки в защита могат да ни провалея в най важния момент от сезона дано срещу порто да няма фрапантни грешки че лошо

ManUtd87
11.04.2009 19:33

Да еба тапаците дет говорите против най-великия отбор...

11.04.2009 19:32

LFC_YNWA_ SwedeN стига с тва анти юнайтед гледайте си вашия лайнопул. SwedeN ако има некадърник тва си ти а не карик. glory glory glory man united

xumuk
11.04.2009 19:26

дано Рио се заварне за Порто,Невил ве4е трябва да се пенсионира,не е зле Андерсон да запо4ва като титуляр....а както се видя липсата на Роналдо не се отрази....все така безидеини в атака и груби гешки в защита..

plamkisa
11.04.2009 19:23

Бербатов е играл?!?!?Аз сега разбрах *joking*

SwedeN
11.04.2009 19:18

Малоумни късметлии и нищо повече.Вратар-комик, дезеориентирана защита, липса на център, ялова атака и един Уейн Рууни.Аз лично бих благодарил на Карик, че е толкова некадърен да уцели свой играч на достолепна дистанция от вратата.

LFC_YNWA_

ще видим до къде ще ви стигнат тези 3 точки ..

DeathRacer
11.04.2009 19:01

Тук има грешка.Карик стреля и след това топката рикошира в крака на Македа нашия герой (отново) и това се счита за негово попадение.Това момче има голямо бъдеще.И пак сме на върха.Glory Glory Man United.