Славия завърши наравно с Банско

21:18
Отборите на Славия и Банско 1951 завършиха 1:1 в контрола, играна на стадиона в пиринския курорт. Както и в досегашните проверки, старши треньорът на белите Мартин Кушев отново пусна в игра различни състави в двете полувремена.

В 28-ата минута новото попълнение Васил Калоянов отбеляза първия си гол за Славия. Снажният централен нападател засече технично с глава топката след центриране на Виктор Генев и изпрати кълбото в далечния ъгъл на вратата на Банско. В края на първото полувреме домакините достигнаха до изравняването. През втората част съперниците не успяха да си вкарат гол и така мачът завърши 1:1.

Приятелската среща беше наблюдавана от президента на столичния клуб Венцеслав Стефанов.

Следващата контрола на Славия ще се играе в понеделник от 10.30 часа срещу македонския Дрита.