Волфсбург остана на върха, Байерн вкара четири на Айнтрахт

18:25
Изненадващият лидер в германската Бундеслига Волфсбург спечели с 2:1 гостуването си на Борусия Мгладбах. Дзеко откри за "вълците" в 21-а минута, но Данте изравни в 79-а. Саша Ритер обаче в 85-а минута оформи крайното 2:1 и остави тима на Феликс Магат на върха в класирането.

Байерн Мюнхен поизми срама след разгрома от Барселона в Шампионската лига и победи Айнтрахт Франкфурт с 4:0. Франк Рибери, Лука Тони, Лусио и Бастиан Швайнщайгер бяха точни за тима на Юрген Клинсман.

Третият в класирането Херта загуби гостуването си на Хановер 96 с 0:2, а Хофенхайм падна лошо у дома от Бохум с 0:3.

Ето и останалите резултати от кръга:

Борусия Дортмунд – Кьолн 3:1
Енерги Котбус – Арминия 2:1
Шалке 04 – Карлсруе 2:0

idol_bg
12.04.2009 02:45

А пък ако днес Щутгарт праснат Хамбургер в къщи (което не е изключено),също ще се включат в борбата за титлата.И тогава последните 7 кръга ще са уникални.... *smile*

idol_bg
12.04.2009 02:38

Който и отбор да коментираме,едно е ясно.Тая година първенството е супер интересно.От години не е било така в Германия.Прогнозираха че Хофенхайм няма да издържат до края,както се и получи.Но пък кой е очаквал че Херта ще се бори за титлата и особенно пък Волфсбург.Искам някой от тия два отбора да триумфира накрая....а може и Хамбургер,за да има малко разнообразие... *wink*

cesekarchetooo
11.04.2009 19:48

Вълците ще схрускат конкуренцията тая година... Дзеко - уникален!

MB_KrisS
11.04.2009 19:14

Да, наистина защо? Ангелов и Рангелов извоюваха много ценна победа за Енерги срещу пряк конкурент за оставане. Тези 3 точки бяха жизнено важни за отбора и не за първи път двамата българи се разписват в един и същи мач и носят победата за Енерги. Не гледах мача на Херта, но тази загуба и червения картон на Воронин мисля, че изхвърлиха Домовчийски от златния медал в Бундеслигата. *sad*

Kalinho
11.04.2009 18:33

защо някой не обърне повече внимание на мача на Енерги все пак двама българи вкараха.
А също и мача на херта не беше лош въпреки загубата Домовчииски игра силно и не спря да тича