Лацио тресна Рома в голов спектакъл, Интер пропиля два гола преднина

17:58
Интер изпусна преднина от два гола и завърши наравно 2:2 у дома с Палермо в мач от 31-я кръг в Серия А.

Марио Балотели откри за "нерадзурите" в 15-а минута, а Златан Ибрахимович вкара втори гол в 39-а. Домакините вече се виждаха победители, но в 73-а Едисон Кавани върна един гол за Палермо, а Давиде Сучи в 76-а изравни.

В дерби с 6 гола и 3 червени картона, Лацио победи Рома с 4:2.

Мачът започна вихрено, след като Горан Пандев в 2-а и Мауро Сарате в 4-а минута дадоха преднина от два гола за "орлите". В 10-а защитникът на "вълците" Филип Мексес върна едно попадение и интригата в мача.

Почивката дойде при резултат 2:1 за Лацио, а през второто полувреме в 58-а минута Щефан Лихтщайнер с глава покачи на 3:1 за тима на Делио Роси. В 62-а минута защитникът на Рома Кристиан Панучи бе изгонен за втори жълт картон. 15 минути преди края Филип Мексес и Франселин Да Силва Матусалем също получиха червени картони за спречкване. В 81-а минута останалите с 9 души "вълци" намалиха с гол на Даниеле Де Роси, но Александър Коларов 5 минути по-късно оформи крайното 4:2.