Петев: Не ни достигна късмет

23:52
Старши треньорът на Лудогорец Разград Ивайло Петев каза след равния резултат /1:1/ в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига по футбол с Динамо Загреб:

"Не ни достигна късмет, получихме гол в продълженията на двубоя. Играхме добре, почти през целия мач надиграхме Динамо Загреб. Във футбола такива неща се случват. Приемаме резултата за нормален. Ще търсим класиране на реванша в Загреб. Дано шансът да е на наша страна".

Попаденията в мача на стадион " Лудогорец Арена" отбелязаха Марселиньо в 67-та минута и Анте Рукавина в 93-та минути.

El_Fenomeno_9
19.07.2012 10:03

Какво бързате да залобеете , все едно не сте гледали мача ... Просто липсата на опит в Лудогорец си каза думата , а и ако Мишо Александров беше малко по - смел и да търси топката , ако "шуменския Деко" беше там резултата щеше да стане 2-0 и нямаше да последва тази контра на хърватите !!! Мисля , че разградчани заслужават само суперлативи , да не се главозамайват , не играха с някой много сериозен тим , но разбиха всички представи , че нямат класа за Европа , на пух и прах !!

night_wolf1984
19.07.2012 12:16

Ще ги видим на реванша колко са добри.Когато играят пред Хърватските хулигани*lol*

MaLkO_LuD94
19.07.2012 10:34

То ако имаха треньор и не се бяха върнали да си бранат едното голче резултата също ще станеше 2 - 0 защото просто бяха по-добри *smile*

Joropaev
19.07.2012 09:52

Браво, представиха се много добре, успех на реванша.

kan
19.07.2012 07:06

Това е отбор който достойно се представи и не трябва някакви софиянци да се подиграват на провинциалните отбори. Преди ЛИТЕКС си купувал мачовете сега ЛУДОГОРЕЦ , стегнете се малко и стига сте завиждали

nasko72
19.07.2012 01:32

ами резак то късмета е до време на домуса парите са малко че и в европа да играят стигат ви 2 мача даже са ви и много но....*joking*

vankata_27
19.07.2012 01:06

е петев как е 4увството да неможи6 с пари да спе4ели6 *lol* *lol* *lol*

MaLkO_LuD94
19.07.2012 00:51

Заслужиха си го беха с 2 класи над Динамо и като вкараха гол си помислиха че мача е свършил и се прибраха отзад ;х вместо да биеха с 2-0 те се пребраха и стана 1-1 и ми избега фиша *cry*

johnterry26
19.07.2012 00:08

Абе много шибано бе как така в последните секунди на мача ще изравнят тцтцтцт *devil*