Ботев Враца отнесе новака в елита Пирин Разлог

18:25
Ботев Враца се наложи с 3:1 над новака в професионалния футбол Пирин Разлог в контролна среща. Два гола реализира каращият проби юноша на Пирин Георги Мирчев, а през първото полувреме се разписа Николай Христов.

Съставът на Ботев Враца беше оформен само от играчи, които са на проби с изключение на Константин Мирчев, Асен Чалъков и Николай Христов. Голяма част от тях бяха чужденци, а един дори можеше да мине за състезател от силовите спортове, тъй като беше близо 100 килограма.

Николай Христов откри резултата през първото полувреме при разбъркване. Сърбинът Душан Делянин, който през пролетта беше в Черноморец Поморие, изравни за 1:1. Георги мирчев в последните 20 минути вкара нови два гола за Ботев Враца и оформи крайното 3:1.