Велев: Лудогорец заслужено спечели

08:55
Отзиви от лагера на Локомотив (Пловдив) след загубата с 1:3 от Лудогорец в мача за Суперкупата на България по футбол:

Емил Велев (старши треньор): " Лудогорец заслужено ни победи, тъй като ние направихме много елементарни грешки. Тази година нямахме късмет, дано другата ни донесе повече радости. Допуснахме два много леки гола през първото полувреме. На края почти всички бяха напред и ни вкараха и трети гол пак от наша грешка.

Иначе се представихме добре в по-голямата част от мача, разигравахме топката, но за съжаление нямахме много чисти положения. От темпото мога да бъда доволен, но в някои ситуации ни липсваше и шанс. Отсъствието на 2-3 футболисти също повлия. Все пак смятам, че направихме добра генерална репетиция за мача с холандците (б.а. Витес във втория квалификационен кръг на Лига Европа) на 19 юли. Надявам се тази загуби (от Лудогорец за купата и Суперкупата) да ни мотивират.

От тези загуби извличаме поуки и виждаме грешките си. Надявам се до 19 юли да изчистим неточностите".