ЦСКА падна и от румънците на Хаджи

18:41
ЦСКА загуби с 1:2 от Виторул Констанца и втората си контрола от подготвителния лагер в Турция.

След равностойни първи минути, червените поведоха в 10-а, когато Мораеш подаде на Присо в наказателното поле и крилото на армейците откри резултата. След попадението българският тим постепенно наложи надмощие, но в 20-а минута румънците спечелиха пряк свободен удар. Позицията беше много удобна и Янку с хубав шут изравни. След попадението играта бе равностойна, а мачът открит – с атаки и към двете врати. В 37-а минута Присо пропусна много добра възможност отново да изведе ЦСКА напред. Секунди преди края на първата част Виторул поведе след гол на Чито с глава.

След почивката червените бяха по-добрият отбор, но трудно стигаха до удобни голови възможности. Мораеш на два пъти не успя да отбележи, а армейците загубиха и втората си контрола на турска земя.

ЦСКА: Благой Макенджиев, Иван Бандаловски, Апостол Попов, Сивард Спрокел, Нилсон Антонио, Нджонго Присо, Анисе Абел, Тодор Янчев, Христо Янев, Жуниор Мораеш, Килиън Шеридън