Левски загуби от украинци във втората си контрола

18:52
Левски загуби с 0:2 от Черноморец Одеса втората си контрола от подготвителния лагер в Австрия.

В началните минути сините имаха приемущество и играта се водеше в половината на противника, но до гол не се стигна.

С течение на времето Черноморец поизравни играта и в 28-та минута Риера изведе Бурдужан сам срещу Илиев и резултатът бе открит.

Седем минути по-късно след центриране от ъглов удар украинският тим вкара второ попадение. Бергер бе оставен непокрит от синята отбрана и с глава прати топката в горния десен ъгъл на вратата.

След почивката в състава на Левски се появиха юношите, взети на лагер с тима.

Черноморец владееше много повече топката, левскарите опитваха да отнемат, пресирайки в половината на противника, но не им се получаваше.

Все пак, петнадесет минути преди края Опоку проби по лявото крило и с пас по земя намери Тонев непокрит в наказателното поле, но ударът бе спасен от стража на украинците.

До края нямаше промени на резултата и така Левски записа поражение във втората си контрола.

Стартови състави:

Левски: Пламен Илиев, Дъстли Мюлдер, Иво Иванов, Станислав Ангелов, Орлин Старокин, Владимир Гаджев, Роман Прохазка, Кристовао Рамос, Симеон Райков, Марсиньо, Базил де Карвальо

Черноморец Одеса: Безутошний, Бергер, Фонтанейо, Куташ, Жанейро, Матос, К. Ковалчук, Политило, Бакай, Бурдужан, Риера