Съперникът на Лудогорец в ШЛ с престижна победа пред погледа на Петев

20:11
Съперникът на Лудогорец в квалификациите за Шампионската лига – Динамо Загреб, се наложи над Динамо Киев с 1:0 в контролна среща.

И двата отбора са на подготовка в австрийските Алпи, а единственото попадение за хърватите реализира Домагой Вида в 72-а минута.

Треньорът на българските шампиони Ивайло Петев също присъства на мача, за да се запознае с нивото на противника.

Единственото попадение стана след центриране от корнер на Алиспахич, а Домагой Вида се извиси с глава и прати топката в мрежата.

Състав на Динамо Загреб, първо полувреме: Келава, Връсалико, Пулич, Тонел, Пиварич, Цалело, Анте Рукавина, Саммир, Ковачич, Ибанес, Чоп

Второ полувреме: Митрович (62 – Лончарич), Пулич, Шимунич, Адеми, Леко, Томачек, Бадел, Алиспахич, Фатос Бечирай, Покривач, Домагой Вида