Топ 10 на света - обичаен лидер, ЦСКА и Левски далеч зад Ловеч и Разград

12:32
Барселона остава лидер в годишната клубна ранглиста, след поредното обновляване, обявиха от Международната федерация по футболна история и статистика.

Големият съперник на каталунците Реал Мадрид заема 3-тото място в подреждането, а европейските шампиони от Челси са седми.

Литекс  се изкачва със седем места и излиза на 234-а позиция. Шампионът Лудогорец заема 342-рото място.

Родните грандове ЦСКА и Левски са извън Топ 400 на света и отстъпват на ловчанлии и разградчани.

04.07.2012 11:19

По трудно е да станеш Световен шампион защото трябва да спечелиш ШЛ или ЛЕ да спечелиш СУПЕР КУПАТА на европа и чак тогава да играеш на Световното и евентуално да го спечелиш *wink*

stoinochelsea
04.07.2012 11:18

Е защо не си продължил тогава?

ynwaLFC
04.07.2012 09:20

Еми по-трудно е да станеш ЕП ! Всеки знае да играе с някакви минзухари,инки,маи ... По твоята логика Сантош трябва да са 2-ри,защото играха финал с вас!!!

04.07.2012 00:31

Ами определено е 1то и какво като сте станали световен шампион и ние този сезон ще станем!

sheepwww
03.07.2012 22:41

аве Вие сте ми мнг смешни,явно разбирате повече от хората, които разпределят точките за тази класация.Малоумни пишлемета...

03.07.2012 23:17

Пфф трай бе*smile*

leomesi
03.07.2012 18:45

Атлетико спечелиха за 3 години два пъти лига европа не е ли нормално да са там ?
Челси неможе с една спечелена купа да стане на първо място както и Реал и другите подобни отбори!

03.07.2012 17:53

Защо краля на Европа е на 7 място а Атлетико Мадрид Универсидад и Бока са пред него и най-вече какво прави Барса на 1 място??????????????????????????????????????????????????????

03.07.2012 23:57

И какво като сте световни шампиони ние сме европейски*smile*

MaLkO_LuD94
03.07.2012 23:46

Какво Барса не са ли Световни Шампиони ??? Интересното е че се мешеш навсякъде а си нямаш и грам на представа от футбол *smile*

03.07.2012 19:02

Да, защото байерн постигнаха толкова много този сезон. Обраха всички трофеи. И затова Челси са зад тях.

manutd_forlife
03.07.2012 13:27

да, понеже литекс направиха много повече от цска и левски...

Endomorphin
03.07.2012 12:42

Е к'ва е тоя смешна класация!?*joking* Някакви Инки, Маи и всякакви индианци ми ги набутали на челните места! Вие луди ли сте? Къде са Манчестър Юнайтед, Милан и т.н.

TotalOverdose
03.07.2012 18:15

Те пък щото Барса не ги смачкаха навсякъде нали : D *lol* *lol*

Endomorphin
03.07.2012 17:28

То никъде не пише само че не е нормално Универсидад да е пред Реал Мадрид в каквито и да е класации!

MaLkO_LuD94
03.07.2012 17:20

Къде пише че в топ 10 трябва да има само европейски отбори ???

Endomorphin
03.07.2012 17:07

Всеки случай не зад някакви университети и велеси!

MaLkO_LuD94
03.07.2012 13:47

Ами къде са МЮ ти кажи ??? Отпаднаха от групите на ШЛ в ЛЕ ги смачкаха загубиха 8 точки преднина къде трябва да са 1-ви сигурно а ???