Лудогорец се готви за Динамо с победа над Динамо

20:54
Шампионът на България Лудогорец победи Динамо Букурещ с 3:1 в контролна среща, част от подготовката за тима от Разград преди решителните мачове с Динамо Загреб от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Мачът се игра в Хошпилцен, Австрия, където се готвят двата тима.

Българите откриха в 19-та минута, когато Емил Гъргоров се възползва от грешка на защитник на Динамо, открадна топката и прехвърли стража Балградеан.

Осем минути след началото на втората част Бадема удвои резултата, вкарвайки гол с глава след центриране на Иван Стоянов. Две минути по-късно Мирослав Иванов с удар от много малък ъгъл направи преднината на зелените класическа.

Динамо вкара почетен гол от дузпа в 83-та минута. Точен за румънците бе Тукудеан.

Дали Лудогорец ще се разправи по същия начин и с хърватското Динамо?

Лудогорец: Чворович, Минев (57-Шоко), Моци (59-Тунчев), Гулдан (77-Мантула), Кайсара (77-Витиня), Ив. Стоянов (60-Гела), Генчев (77-Костадинов), Дяков (64-Бургзорг), М. Иванов, Марселиньо (71-Александров), Гъргоров (73-Кишада)

Динамо Букурещ: Балградеан, Хомей, Морешан, Рус, Доброеазревичи, Матей, Станеску, Куртеан, Селагреа, Акченте, Пулхак