Хазуров с нов гол за Лиерс

08:37
Българският нападател Костадин Хазуров вкара второто попадение за Лиерс при успеха над аматьорския КФК Дуфел в контролна среща. Мачът завърши 3:0 за жълто-черните, а Хазуров
отбеляза второто попадение в срещата в 58-ата минута. Фараг изрита топката напред от собствената си половина, Хазуров тръгна рязко, откъсна се на двама защитници и сам срещу вратаря прати топката в мрежата. Четири минути по-късно Лиерс вкара и трети гол.

Това е трети гол за 26-годишния български нападател в предсезонната подготовка на белгийския тим. Той отбеляза две попадения в първия си мач, а във втория не игра. След доста противоречиви сезони в българския шампионат, Хазуров се озова в Израел, откъдето за година и половина си спечели и трансфера в Белгия.