Албанци удариха Локо Пловдив

13:04
Локомотив Пловдив загуби с 1:3 от албанския Теута първата си контрола от предсезонната подготовка. Мачът се игра на терена на спортен комплекс "Пири" в Банско.

Теута откри резултата още в третата минута с гол на Анси, а три минути по-късно резултатът набъбна до 2:0 с попадение на Дости.

Положението на смърфовете започна да ства срамно в 57-та минута, когато Манкаку заби трети гол. В 81-та минута Стефанов вкара почетно попадение за пловдивчани.

Локомотив Пловдив - Теута 1:3

0:1 Анси 3-та мин
0:2 Дости 6-та мин
0:3 Манкаку 57-ма мин
1:3 Стефанов 81-ва мин

Локомотив: Йордан Господинов, Йордан Тодоров, Юнес Бенжалюн, Борис Бисеров, Валери Георгиев, Даниел Георгиев, Бенджаман, Илиан Йорданов, Драги Коцев, Даксон, Тасио (Стефанов)

Теута: Сюлейнани, Арари, Рустеми, Термано, Дости, Емилиано, Тери, Астим, Анси, Бляр, Алпред (Манкаку)