Интер докосва титлата след победа в Удине, Филип и Филипо биха Лече

08:16
Интер постигна много трудна, но изключително ценна победа с 1:0 като гост на Удинезе и почти докосва Скудетото в Италия.

Тимът на Жосе Моуриньо не бе много убедителен, но футболистът на домакините Маурисио Исла си вкара автогол в 77-а минута и помогна на "нерадзурите" да направят още една голяма крачка към титлата.

В неделния следобед преследвачът Ювентус се изложи у дома и допусна изравняване от Киево в последната минута за крайното 3:3. Така преднината на Интер в класирането вече е 9 точки.

Милан доста се поизпоти, но в крайна сметка победи Лече у дома с 2:0 в последен мач от кръга в Италия. Гостите вече докосваха точката, но Филип Сендерос в 91-а и Филипо Индзаги в 93-а донесоха успеха на "росонерите".