Убедителна победа за Валенсия, Осасуна разпиля \"дюшека\"

21:55
Закъсалият финансово тим на Валенсия зарадва феновете си на "Местая", след като победи Хетафе с 4:1.

Хуан Мата в 20-а и Давид Вия в 25-а от дузпа дадоха перфектен старт на "прилепите" в мача. Гостите върнаха един гол след почивката, но Раул Албиол и отново Вия съответно в 56-а и 60-а минута оформиха убедителния успех за Валенсия.

Победата изкачи домакините на 5-а позиция в класирането с актив от 46 точки.

В другите два мача от днес, Еспаньол победи Депортиво Ла Коруня с 3:1, но въпреки това не успя да отлепи от дъното на класирането, а Осасуна нанесе неприятна загуба на Атлетико Мадрид с 4:2 като гост.