Бенаюн сломи опълченците от \"Крейвън Котидж\"

21:29
С гол на Йоси Бенаюн в 91-а минута Ливърпул победи Фулъм като гост с 1:0 и се качи на върха в класирането на Висшата лига. Гостите доминираха през целия мач, но така и не успяха да отбележат, преди израелският национал, който влезе след почивката, да донесе безценните 3 точки за тима на Рафа Бенитес.

"Мърсисайдци" имаха уникален малшанс през първото полувреме, след като Андреа Досена, Шаби Алонсо и Фернандо Торес на четири пъти удариха гредите до 35-а минута. Домакините предпочетоха да се защитават преди почивката и с голяма доза късмет задържаха резултата 0:0 след първите 45 минути.

След почивката отново Ливърпул контролираше мача, но не успя да отбележи гол в редовното време. Йоси Бенаюн в първата минута на продължението донесе победата за "мърсисайдци" и качи тима на Рафа Бенитес на върха в класирането.

Takeo
05.04.2009 11:24

Първо ще ти кажа,че на повечето фенове на отбора съвсем не им пука какво мислиш за него. И интересно как поставяш под общ знаменател всички фенове на даден отбор. Ако си посещавал достатъчно форуми ще видиш нещата в съвсем друга светлина,защото преди 2-3 години това, за което говориш важеше с пълна сила за Ман Юн. Истината е,че силният на деня веднага се превръща в обект на идеализиране и подкрепяне от много лапетии, които създават погрешно мнение за феновете с изписаните си глупости. И бих казал,че се изразяваш меко казано нескромно за собствената си личност. Броят на прочетените книги съвсем не може да бъде критерий за умствен потенциал и способности.

the_unforgiven
05.04.2009 11:00

Хахаха Благодаря за комплиментите, които щедро сипете към моята особа. Наистина съм увреден НЕПРОСТИМО, но от омраза към Ливърпул, причинена от много фактори, които не смятам за нужно да изтъквам. До plamkisa- човече ,аз през живота си досега съм прочел толкоз книги, колкото то надали си отварял през живота си, тъй че твърденията ми ,че съм глупав са нелепи. Все пак съм доволен ,че успях да провокирам феновете на ЛИвърпул , да се покажат какви са всъщност, а именно- не търпящи критика. Вие знаете да бълвате идиотщини по адрес на конкурентите си, но когато някой засегне вашия отбор ставате много раздразнителни. В интерес на истината и затова написах прословутия коментар по- долу- за да ви накарам да покажате наяве своята комплксарска същност. Много поздрави за феновете на Metallica. *joking*

Tribalerko
05.04.2009 10:51

the_unforgiven ти си един подъл, гаден, мазен и комплексиран идиот и с голямо удоволствие бих ти сложил главата на тротоара и бих скочил отгоре!!!!

RangerSS
05.04.2009 08:30

Гледах мача само до първото полувреме и ми направи впечатление,че Мърсисайдци си играха екстра.
Аве пичове,човека (the_unforgiven) e просто ултрас,пък вие го пратихте на 4-ти километър. *joking* Верно че сигурно му е увреден НЕПРОСТИМО мозъка от дет метъла и бирата,ма вие направо му връчихте жълтата книжка.И сега един въпрос към the_unforgiven - ти да не си по-голямото братче на leketoo ? *devil*

lubo_krika
05.04.2009 07:02

Здравейте на всички.Фен съм на Юнайтед и несъм гледал мача днес на Ливърпул,но се радвам,че спечелиха днес.Това е един наистина сърцат отбор,който аз с голямо удоволствие гледам,когато имам възможност.Обичам,когато в дадено първенство се създаде интрига за първите места,защото така всички отбори дават всичко от себе си и любителите на тази красива игра имат възможността да гледат наистина приятни и завързани срещи до края на първенството.А относно изказването на the_unforgiven-човече наистина се нуждаеш от психиатър.Върви,докато случаят ти не е станал наистина БЕЗНАДЕЖДЕН.Наздраве на всички останали и нека гледаме още по-завързано първенство. *beer*

plamkisa
05.04.2009 01:29

the_unforgiven,значи най-добрият отбор в света бил "гаден,мазен и нз си какво".И ти сериозно си вяраш,че разбираш от футбол а? *joking* Бати оръфляка си честно.Ходи се гръмни някъде.И си смени ника,че позориш една от най-яките песни на metallica.Ако изобщо гениалният ти мозък е имал това предвид,когато си е мислил ника *wink*

BoBi_Levskara
05.04.2009 01:17

Късметпуул за 100тни път този сезон се измъкват с гол в последната минута

05.04.2009 00:24

Благодаря на тези ,които ми желаят смъртта ,нямам нищо против. Дали разбирам от футбол- о,да познанията ми по тази игра съм сигурен ,че са стократно над тези ,които се усъмняват в това. Това ,че хуля не значи, че не разбирам от футбол,а напротив- прекалено много се вживявам. Мнението ми за Ливърпул винаги ще си остане такова каквото е и сега- един подъл, гаден, мазен и каквото щете отбор. Приятна вечер- с неуважение- the_unforgiven.

asench0
04.04.2009 23:57

само Ливърпол момчета тва е отбора за ся в англия който показва най-красивия футбол (за момента) създават положения творят мъчат се с много труд и дано така продължават!Сега е ред и през Челси да минат за ШЛ *thumb_up*

Kalinho
04.04.2009 23:05

spitara добре казано.
Даже предлагам всеки който икса да има акаунт да има поне елементарни познания от тази игра не да е супер неурентиран и смешен.

spitara
04.04.2009 22:59

the_unforgiven Кoй би с СВРЪХ КЪСМЕТ бе ти гледа ли мача а ? Гледа ли колко положеня саздадоха Ливера и колко Фулам ,ми ударите точно към вратата бяха в 75та минута 0 на 7 и познай за кой. Никакъв късмет нямаше (или наричаш късмет 4те греди и множеството пропуски), късмет имаха много Фулам и да ти кажа избрасни си ти мишниците и се изкапи шот незнам кои са смрадовете , изроди аз наричам фенове като теб защото точно такива като теб развалят красивата игра, изроди са тези като теб който не уценяват труда на играчите който се раздават в мача, независимо от кои отбор си ти и кои отбор играе 1 истински фен ще похвали играта на другия отбор ако тя е била по добрата а няма да казва на бялото черно. И да, дано измрат всички , но всички като тебе комплексари , смотаняци , зависници , злобари за да бъде държавата ни по добра.

bokluka
04.04.2009 22:57

Какъв свръхкъсмет ... на почивката трябваше да е минимум 0 на 2 ... то с 5 греди се един път тряя да влезе .... малко късно ама си заслужиха победата въпреки че 2-рото полувреме показаха не дотам добра игра ...

SG_favorit_
04.04.2009 22:54

the_unforgiven моето момче, имаш нужда от психиатрична помощ... прегледай се, моля те *wink* Честита Победа, фенове на ливърпул *party*

Sagazvamy
04.04.2009 22:40

Пичове, всички ще губят още точки. Това е Англия. И Ливърпул и Ман Ю и Челси... Титлата ще се решава последния кръг - това е според мен. А ТАЯ ПОБЕДА ДНЕС БЕШЕ ТОООООЛКОВА СЛАДКА *smile*

YNWA

04.04.2009 22:39

*sick* Това ми е мнението за лИвърпул. Смрадове долни- биха със свръхкъсмет. Мамицата им мръсна. Господ ще ги накаже и ще им върне всичко и то с вересиите. Изроди с изроди. Дано да измрат всички.

Milan1989
04.04.2009 22:35

Жалко за Фулъм, но все пак трябваше някой отбор от топ 4 да им вземе скалпа...Не може Челси,Арсенал и Ман/Ю/ да станат жертва, а сега и ливърпул. Но все пак анти футбола е с добро действие 2004 Гърция го доказа *joking*

chelsea18
04.04.2009 22:17

Ливърпул заслужи да е шампион *smile* а Челси си заслувиха 3-то място и Шампионската лига

Kalinho
04.04.2009 22:03

аве пич аз първо съм за Челси просто този сезон не започнаха добре. Иначе се надявам да вземат ШЛ но с ръка на сърцето мога да кажа, че не заслужават титлата в англия. До преди този сезон предпочитах Манчестър пред ливърпул просто след мачовете на манчестър с Евертън, Блекбърн и още 3-4 в който просто и ясно съдията си ги подпря . В мачовете с Евертън и Блекбърн не им свириха 100% дузпи а и не мога да гледам Кристиано и за тва предпочитам по малкото зло

don_dido
04.04.2009 21:59

Такива отбори като Фулъм, правят футбола в някой моменти отблъскващ. Ливърпул не са моя отбор , но тея /Фулъм/ направо са анти-отбор.И все пак след драмата, идва и удоволствието.

Docker
04.04.2009 21:57

За какво бутане говориш? Това не е българско първенство. Това е Англия-всички играя,кой колкото може. Заяждам се,защото ако Челси,или Юнайтед бият,вие се опитвате да обезсмислите целия мач,но когато се случва на Ливърпу-всичко е както трябва.Е,не е така.Всеки играе според собствените си сили и възможности,поне според мен.

Kalinho
04.04.2009 21:54

Docker аве пич не може всеки мач съдията да ви бута и да искате да станете шампиони просто трябва да има малко справедливост.

Docker
04.04.2009 21:52

Всичко е преходно "момчета". Вие говорехте за късмет,подбутване от съдии и т.н.,но когато става дума за ливърпул,всичко се предполага да е изрядно,а?

Kalinho
04.04.2009 21:50

Docker а заради такива като теб футболисти като Етоо облисляха да се откажат от футбола.

Takeo
04.04.2009 21:49

Това си е твоето мнение, докерчо! Но "скапания" отбор е на 1 място в класирането в момента! И погледни статистиката на "скапания" отбор в този мач! Едва след това пиши "скапаните си коментари"!

Docker
04.04.2009 21:43

един скапан еврейн измъкна един скапан отбор.

bacardy_breezer
04.04.2009 21:40

И Пуул излзиа на 1во място където трява да се намира *joking*

Kalinho
04.04.2009 21:35

дам заслужаваха победата нищо че не съм за тях този мач просто трябваше да го спечелят.

spitara

Да аз гледах мача , те сички по едно време бяха в полувината на домакините (без Рейна) , иначе щеше да е незаслужено с оглед на пропуснатите ситуаций игра , абе абсолютно всичко, но Фулам доказаха обаче че са корави *wink*

masura
04.04.2009 21:33

Мисля, че ливърпул заслужено победи в тази среща, защото наистина контролираше целия мач и мисля че победата им бе повече от заслужена. Честито на всички фенове на Ливърпул !!!!!!!!

Hecepuo3eH
04.04.2009 21:32

Ливърпул просто нямаха право да не спечелят мача. 2 греди и още куп положения. Последните 20-30 минути футболистите на Фулъм май-не успяха да минат центъра.