Чичарито наказа Босна и Херцеговина в продължението

09:31
Хавиер Ернандес вкара късен гол и донесе победата на Мексико с 2:1 в контролата срещу Босна и Херцеговина.

Нападателят на Манчестър Юнайтед, който влезе като резерва в 61-а минута, се разписа в продължението на мача. Преди това Джовани дос Сантос бе открил за домакините, а Един Джеко върна равенството.

Ацтеките бързо се ориентираха в мача и още в 6-а минута Дос Сантос наказа Бегович. Джеко изравни в 29-а, останал очи в очи с Очоа.

Мексико доминираше, но така и не можеше да пробие отново защитата на босненците. Едва в 92-а минута Чичарито в типичния си стил се възползва от едно центриране и вкара победния гол.