Миланов: Допуснахме непростими грешки, но показахме и характер

22:15
Георги Миланов остана разочарован от равенството 2:2 на младежкия национален отбор на България в контролата с Шотландия. Въпреки че нашите водиха двадесет минути преди края с 1:0, те допуснаха обрат, като в крайна сметка срещата завърши наравно.

"Труден мач за нас с много грешки, особено при статичните положения, което е недопустимо. Точно това си говорихме и сега в съблекалнята. Хубаво е, че поне като отстъпвахме с 1:2 в 90-та минута се вдигнахме, показахме характер и изравнихме. Вече имаме минимални шансове, но ще се опитаме да победим в Холандия", коментира Миланов, който отбеляза първия гол за България

Другият голмайстор Георги Костадинов пък заяви, че шансовете на младежите за класиране на Евро 2013 не са толкова малки, тъй като те вярват, че могат да бият Холандия.

""Изключително  тежък мач. Отрази се, че доста от нас нямат достатъчно игрова  практика. Изобщо не се притеснявам от гостуването на Холандия  другата седмица. Мъжете показаха как се играе в Холандия, след  като направиха подвиг и победиха с 2:1. Така, че нищо не се е
случило тук. Отиваме там, бием ги и излизаме на първо място в  групата", отсече Костадинов.