Испания, Холандия и Швеция с победи преди ЕП (видео)
Торес откри за световните и европейски шампиони в 11-тата минута, а Ким изравни в 43-тата минута и така двата тима се оттеглиха при равенство 1:1 на почивката.
През второто полувреме Алонсо, от дузпа, Касорла и Негредо се разписаха, оформяйки разгрома. По този начин Ла Фурия загатна, че се намира в отлична форма и има всички шансове да защити трофея си на предстоящия голям форум в Полша и Украйна.
Отборът на Швеция също постигна победа преди участието си на ЕП 2012. Скандинавците се наложиха с 3:2 над Исландия. Ибрахимович, Тойвонен и Вилхелмсон бяха точни за жълтите. Успех записа и Румъния, балканците се наложиха с 1:0 над Швейцария.
Холандия също се поздрави с победа. Лалетата забравиха за загубата от България и записаха 2:0 над Славакия. Салата си отбеляза автогол, а второто попадение в мача бе дело на Ван дер Ваарт.
Така Испания, Швеция и Холандия записаха победи преди ЕП 2012






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
31.05.2012 02:06
Давид Силва пак блести... *cup*
31.05.2012 00:18
хахаха този 3тия гол - е няма такъв *lol* онзи би топката по земя и корейците се едно ги бяха инструктирали да прескочат топката *lol*
30.05.2012 23:05
На точен го хванах.Очаквана победа и разгром.
30.05.2012 23:01
трябваше да оставят Торес 90 минути да вкара 2,3 гола и да си върне още пове4е увереността пред гола *smile*
30.05.2012 22:57
Радвам се за Торес *smile*