Осасуна кани ЦСКА на мач за традиционна местна купа

08:51
Осасуна кани ЦСКА на мач за традиционна местна купа
Осасуна са изпратили покана до ЦСКА да участва в традиционния летен мач за Купата на Памплона. Червените се славят с много добро име на Иберийския полуостров, където само през новия век спечелиха два международни турнира.

Предварителната дата за двубоя е 2 август, но Осасуна са готови да се съобразят с ЦСКА заради ангажиментите около европейските турнири. Тимът ще организира и четиристранен турнир на своя стадион, а българският гранд е един от предвидените отбори. ЦСКА продължава да е най-котираната на европейския пазар българска футболна марка.

При всичко положения евентуално турне в Испания няма да наруши традиционната лятна подготовка в Холандия, който ще е по време на европейското първенство в Полша и Украйна.

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация