Разярените баварци и Холандия с голов трилър (видео)

09:06
Байерн Мюнхен победи Холандия с 3:2 в зрелищен приятелски мач.

Двубоят се явява като край на сезона на баварците, които преди дни загубиха драматично финала на ШЛ, и начало на подготовката на лалетата за ЕП 2012.

Кроос откри в 17-тата минута, а в следващата атака Хунтелаар изравни. В 20-тата минута Нарсинг изведе холандците напред, а Петерсен бе точен за 2:2 в 27-мата минута. В 87-мата минута Гомес реализира и оформи крайното 3:2 за Байерн. Следващата проверка на Холандия е на 26 май срещу България в Амстердам.

Ариен Робен игра последния четвърт час с екипа на лалетата срещу клубния си отбор. Вижте видео от мача.