Велес надви у дома Сантос за Копа Либертадорес

12:44
Аржентинският Велес Сарсфийлд неутрализира Неймар и успя да постигне важна домакинска победа с 1:0 срещу шампиона Сантос Сао Пауло в първи четвъртфинален мач в турнира Копа Либертадорес.

В 35-ата минута Мауро Оболо с глава реализира единственият гол в полза на домакините. Сантос не успя да създаде чисти голови положения пред вратата на Велес и на реванша ще има тежка задача, след като не можа да отбележи поне един гол на чужд терен.

В друга среща от директните елиминации в турнира Копа Либертадорес Бока Хуниорс също спечели с 1:0 домакинството си на Флуминенсе. В 33-ата минута на срещата полузащитникът на бразилците Карлиньос получи червен картон и остави съотборниците си с човек по-малко на терена. Голът на победата за шесткратните носители на трофея от Аржентина вкара Побло Моше след асистенция на Дарио Цвитанич в началото на второто полувреме.