Рома завърши на седмо място с победа срещу Чезена

21:20
Рома завърши сезона в италианското първенство по футбол на седма позиция, след като победи с 3:2 изпадналия Сиена в мач от последния 38-и кръг на Серия "А".

Симоне Дел Неро даде аванс на последния в класирането Сиена, но възпитаниците на Луис Енрике стигнаха до пълен обрат още преди почивката с голове на Боян Къркич и Ерик Ламела. Даниеле Де Роси вкара победния гол в началото на второто полувреме, а в добавеното време на мача Марио Алберто Сантана оформи крайното 2:3.

В друг мач от 38-ия кръг на Серия "А", Парма победи Болоня с 1:0 с гол на Жонатна Биабани. С това Парма остана пред Болоня и двата отбора ще завършат шампионата на осмо и девето място.