Пипо си тръгна от "Сан Сиро" с победен гол (видео)

17:54
Милан победи Новара с 2:1 у дома в мач от последния кръг на италианската Серия "А".

Треньорът на росонерите Макс Алегри заложи в стартовия състав на част от футболистите, които напускат тима през лятото – Дзамброта, Гатузо и Зеедорф.

Гарсия изведе гостите напред в 20-а минута и почивката дойде при гол аванс за скромния тим. През втората част Фламини изравни в 56-а. Червено-черните владееха повече топката, но мотивацията им не бе на нужното ниво, след като в миналия кръг загубиха титлата. Все пак в 82-а минута ветеранът Филипо Индзаги донесе успеха на домакините.

Милан завършва на второ място, а Новара изпада.