Стойчо за Мораеш: Такъв чужденец не е идвал в България

22:16
Изказвания на двамата старши треньори след последния мач на "А"-футболна група ЦСКА - Ботев Враца, завършил при резултат 2:0 за лидера ЦСКА:

Стойчо Младенов - ЦСКА: "Доволен съм, но не мога да приема многото положения, които пропуснахме. Може би това е липса на шанс и на концентрация. Надявам се да ги коригираме тези неща. През първото полувреме имахме петнадесет положения, атакувахме много, търсехме агресия и скорост в атаката и се надявам младите момчета така да продължат да играят".

За автора на втория гол Жуниор Мораеш: "Той е чудесен професионалист отвсякъде, той дава класата ни в атака. Такъв чужденец не е идвал в България".

За предстоящото гостуване на Миньор Перник в 28-мия кръг: "Във всеки мач искам да играем с агресия и искам да победим. Надявам се и в Перник да покажем добър футбол и да се поздравим с победа. ЦСКА играе във всеки мач за победа".

За втория във временното класиране на "А" група Лудогорец: "Лудогорец не ме интересува. Имаме си много проблеми, във всеки мач играем с инжекции. Надявам се Румен Трифонов и Антон Карачанаков да бъдат готови за следващия мач в Перник".

Антон Здравков - Ботев Враца:
"С изключение на първите двадесет минути от първото полувреме съм доволен от играта на отбора. През второто полувреме ЦСКА се върна в защита, накарахме ги да треперят. Аз съм доволен от играта ни през второто полувреме, когато доминирахме на терена. Като новаци четири кръга преди края си осигурихме оставането в А група. Независимо дали аз съм треньор, Ботев Враца трябва да продължи да играе догодина както днес през второто полувреме."