Марто Петров с гол и асистенция при реми на Болтън

18:13
Българският полузащитник Мартин Петров вкара гол и направи поредната си голова асистенция, но неговият Болтън стигна само до 2:2 в домакинството на Уест Бромич в мач от 38-я кръг на английската Висша лига.

Българинът, който бе заменен 10 минути преди края на мача, първо се разписа за 1:0 от дузпа в 24-та минута, а след това Били Джоунс си вкара автогол след центриране на крилото на Уондърърс в 72-та минута.

Тимът на Оуен Койл обаче остава в зоната на изпадащите кръг преди края, тъй като дроздовете взеха точка от "Рийбок Стейдиъм", след голове на Крис Брънт и Джеймс Морисън.