Тотнъм разби Болтън, Петров игра цял мач (видео)

00:01
Тотнъм победи Болтън с 4:1 на стадион "Рийбок" в отложен мач от 34-я кръг на английската Висша лига.

Българинът Мартин Петров бе титуляр за домакините и остана на терена през целия мач.

Лука Модрич откри резултата с параболичен удар от далечна дистанция в 37-та минута.

Шест минути след началото на втората част Найджъл Рио-Кокър изравни. В 60-та минута Рафаел Ван Дер Ваарт отново изведе шпорите напред в резултата. Две минути по-късно Емануел Адебайор заби трето попадение за лондончани. Отново бившият стрелец на Арсенал се разписа в 69-та минута, оформяйки крайния резултат.