Миланов игра цял мач при победа на Васлуй над Астра

12:23
Българският защитник Живко Миланов игра цял мач за отбора на Васлуй, който победи с 2:1 Астра Плойещи и се изравни с Динамо Букурещ на второто място в генералното класиране на румънското първенство по футбол.

Гостите от Плойещи поведоха в мача от 28-ия кръг на шампионата с гол на Уилям, но Васлуй стигна до пълен обрат през второто полувреме. Осман Ндойе изравни резултата в 55-та минута и Мариус Константин вкара победен гол само пет преди края, а между двете попадения Миланов получи жълт картон, който е негов девети от началото на сезона.

Победата изравни Васлуй с втория Динамо Букурещ, като двата отбора имат по 52 точки и идентична голова разлика. Лидер с три точки аванс е ЧФР Клуж, който победи с 2:0 Чехлаул.