Юве и Милан с трудни победи в междинния кръг (видео)

21:08
Лидерът в класирането на италианската Серия "А" Ювентус постигна трудна победа като гост на Чезена в мач от междинния 34-и кръг на първенството. Двубоят на стадиона на последния в класирането "Дино Мануци" приключи при резултат 1:0 за бианконерите.

Победното попадение за състава на Антонио Конте отбеляза нападателят Марко Бориело, който се разписа в 80-та минута на среща. Още в 9-та минута пък Андреа Пирло пропусна да даде аванс на тима от Торино, след като не успя да реализира дузпа.

По същото време трудна победа постигна и шампионът Милан, който се наложи над борещия се за оставане в елита тим на Дженоа. Срещата на "Джузепе Меаца" приключи при резултат 1:0 за росонерите, а голът за тях вкара Кевин-Принс Боатенг четири минути преди края на редовното време. Гостите доиграха мача с човек по-малко, след като в 76-та минута сръбският нападател Бошко Янкович бе изгонен за получаването на втори жълт картон.

Така разликата между Ювентус и Милан в челото на класирането на Серия "А" остава три точки в полза на бианконерите.

ForzaJuve29
25.04.2012 21:39

6 дербита 6 супер победи!Днеска първи селски мач едвам едвам бием с късмет това ни е голям проблем дано да е разрешен до следващият мач!

biserms
25.04.2012 21:43

Знаеш ли защо е така? Защото когато някой отбор се отвори срещу нас му пълниме кошницата, а когато забъркат бетона (както правят опашкари като Чезена, Болоня, Сиена и други) тогава трябва качествен голмайстор, който от половин положение да вкара гол.Но уви нямаме такъв.Ето за това се мъчиме срещу слабаците, а мачкаме отбори като Милан, Интер, Наполи, Рома и т.н.

paunQ
25.04.2012 21:30

Успех на Ювентус в Италия и другата година в ШЛ отново фурор! Ако някой пак не им намаже ските чрез лъжи, де.. Няма да се учудя ако следващия сезон Юве стигнат финала в ШЛ!

Johan_Cruyff_14

Много ми се иска да гледам финал Барса-Юве на Уембли.

levskar_95
25.04.2012 21:37

От твоята уста в божиите уши*smile*

Juve81
25.04.2012 21:27

Чикиджии...Бориело да им решава мача, срам!

biserms
25.04.2012 21:18

Феновете на Милан сега да не мрънкат пак за съдиите ? Ако не бяха дали червен картон за Дженоа нямаше да биете *wink*. На всичкото отгоре Неста игра с ръка в наказателното, но дузпа за Дженоа ествествено не се отсъди...

levskar_95
25.04.2012 22:25

Пич,не се излагай.........Поглед статията и ми кажи да ли не съм отговорил на този фен *stop*

MAGICO_MILAN
25.04.2012 22:05

Е това е нормално.*wink*

biserms
25.04.2012 22:02

Ми не аз не се заяждам.Факт е, че съдиите ощетиха и Милан и Юве в дадени мачове, както и ги подкрепиха в други мачове.Но това е футбола - съдиите правят грешки и могат да направят грешка както в полза на Юве, така и в полза на Милан и най- се ядосвам, че като направят грешка в полза на Юве фенчетата на Милан почват да спамят, че титлата била купена и прочие, а като правят грешки в полза на Милан никой нищо не казва *wink*

25.04.2012 21:53

Ти пак ли се появи ве малчо (по акъл) последни ти видях коментар когато един ФЕН на Юве ти зададе фундаментален въпрос и ти не можа да отговориш и се покри.*joking**joking**joking*

25.04.2012 21:51

Дузпа имаше да, но не може само да ни режат един път трябва и ние да имаме изгода от съдийски грешки. Колкото до червения картон какво ще кажеш, че го нямаше ли? Не забравяй, че и вие не бихте кой знае колко категорично. Няма нужда от заяждани.*wink*