Дебела пачка за Ди Матео, ако спечели ШЛ

13:55
Мениджърът на Челси Роберто Ди Матео ще получи 750,000 лири личен бонус от Роман Абрамович, ако спечели Шампионската лига, съобщава "The Times".

Руският олигарх е доволен от работата на италианеца. Откакто пое тима миналия месец, бившият полузащитник на сините спечели 10 от общо 14 мача. Върхът на Ди Матео бе успехът срещу Барселона с 1:0 в първия двубой от полуфиналите на най-комерсиалния европейски турнир.

Италианецът се справя доста добре и няма да бъде изненада, ако Абрамович му повери мениджърския пост през следващия сезон.

gesh99
25.04.2012 15:15

Браво на Ди Матео тои се доказа победи най-силният отбор до момента на барса въпреки че с малко късмет но победата си е победа и сега заслужава парите

Hamiltyn1963
25.04.2012 15:11

Мисля,че Ди Матео заслужи парите си вече!БРАВО ,ПИЧ!

vlatkyn
23.04.2012 23:19

АВБ свърши работата да направи отбора, сега друг ще обере парсата.

Omen
25.04.2012 01:34

ако някои е варшил работа на станфор бридж,това беше Карло Ан4елоти,след Моу.

David_Luiz4
23.04.2012 23:32

ти чуваш ли се АВБ не е направил нищичко ама нищичко за тоя отбор,освен да развали колектива нищо другоооо!

ze_n_it
23.04.2012 21:23

Моето скромно мнение е,че Челси имат доста голям шанс да изхвърлят Барселона.И мисля,че това ще стане.И на финала ако Баерн устиска в Мадрид,ще имат доста голям шанс да спечелят лигата.Но срещо Реал на този етап не ми се струва реално,да го отстранят на финала.Аз ги подкрепям в турнира и дано да сътворят сензация.Да има малко разнообразие.

demi43
23.04.2012 21:12

Ахахаха има си хас да няма *lol**lol**lol*

United9
23.04.2012 21:01

Фен съм на Манчестър Юнайтед , но ще викам за Челси крайно време е някои да спре хегемонията на Барселона.

_ManUtd_
23.04.2012 18:52

реванша с барса ще е 1;0-1;1 или 2;1 за барса 100% съм сигурен. Успех на Челси.

Omen
24.04.2012 07:31

трябва ви и купа на Уефа,и интернационална,демек световна клубна купа.......... дале4е сте от големите,(не злорадствам)играете идеален футбол на европеиско ниво ,не ме разбираи погрешно,но и за мен е загадка защо не можете да триумфирате в европа>Добре 4е по раководството на Виали имате 2 евро-трофея

sturridge999
23.04.2012 19:20

Братле надявам се да си прав мисля че вече е крайно време да вземем Шампионската Лига само този трофей май само ни липсва на витрината и ако това се случи ще привличаме по големи играчи и ще има по голямо самочувствие в отборът и играчите най вече разбира се *smile* *thumb_up*

Ludogorec1
23.04.2012 18:18

барса така щте ги отупат 4е свят щте им се завие,,,,,,,, 5-0

bacardy_breezer
23.04.2012 17:39

Ако Челси отстрани Барса мисля, че ще станат шампиони, колкото и смешно и нереално да звучи на някои хора...Ако отидат на финал след отстраняването на Барса ще имат доста повдигнато самочувствие.Като сложим факта, че италианец им е треньор - италианците знаят как да печелят важни мачове и ако Челси играе финал съм сигурен, че въпреки по-малката класа която имат в сравнение с Реал и Байерн ще ги надиграят тактически и ще вдигнат купата.

Crevil
23.04.2012 16:53

Успех му желая на човека.И утре дано се получи зрелищен мач.

Premierleague9
23.04.2012 16:09

ЪЪЪЪ ма Марк Хюс му дават 1 милион лири ако спаси КПР на тоя 750 000 ако Челси спечели ШЛ ?

izzotzade
23.04.2012 17:12

И май ще си ги получииии *lol*

ReDeViL666
23.04.2012 14:21

Треньори италианци и треньори , които изповядват по-защитен стил на игра успяват да направят нещо в Челси ! Да ви кажа не мога да си представя Челси с много млади футболисти в отбора и да играят в стил АТАКА и само АТАКА !

tapaka2222
23.04.2012 14:12

Малко ме съмнява да спечели шл ама дано да си вярва дори да остранят барса бауерн реал не ги забравяйте нямат тази класа а не мисля че на ноу камп ше направят нещо ТОВА Е БАРСЕЛОНА

Lampss
23.04.2012 14:41

Така е,първото което е,че ще бъде много трудно да отстраним Барселона,въпреки преднината в първия мач,а и дори да ги отстраним на финала ще ни чакат много добри отбори,пък кой от двата е ще разберем,но първо нека се класираме и тогава ще говориме *smile*

Don_Matthew
23.04.2012 14:01

Дано спечели, хем ще си вземе добри пари, хем ще напише нова страница в историята на Челси. Късмет му желая! *beer*

mincho97
23.04.2012 13:58

Дано Ди Матео остане! Челси догодина ако са с него сигурно ще се борят за титлата!

Icarus
23.04.2012 14:07

Ако остане ще е лошо за отбора, освен ако не направи нужните покупки през лятото.. Трябва да се разкарат определени футболисти и на тяхно място - нови изгряващи таланти.. Щото този дърт състав сме го изстискали отвсякъде и се съмнявам да постигнем нещо следващия сезон ... ;х

kris_666
23.04.2012 13:57

Хем пари ще спечели, хем и ще води Челси и другия сезон, ако спечели ШЛ.. *smile*

kolio_vg
23.04.2012 13:59

Дори и до финал да стигне и ако ги класира за ШЛ пак смятам,че ще остане на поста си.