Дами свиреха, а Мечката игра за фондацията на Бербатов

17:23
Благотворителен мач за фондация "Димитър Бербатов" ръководиха международният ни съдия Димитрина Милкова и младите асистентки Станка Иванова и Павлета Рашкова.

След двубоя трите дами получиха много поздравления и от двата тима – "Отборът на
сърцето" и сборен журналистически състав.

Макар че победата нямаше никакво значение, съперниците се хвърлиха здраво на изкуственото игрище в Герман и дори изсипалият се дъжд не охлади страстите. Първото полувреме завърши 1:0 за звездния тим, воден от капитана Лео Бианки.

След почивката журналистите бяха подсилени от рефера Богомил Маринов-Мечката и това се оказа решаващо за крайното 5:3 в полза на репортерите. Мечката показа безкомпромисна игра дори и срещу дамите в тима на съперника – певиците Мария Илиева и Елица, както и Мис България Ваня Пенева.

"Подкрепяме проекта на Бербатов, защото искаме повече талантливи деца да получат шанс в живота. Ще играем мачове в цялата страна и всички средства ще отиват във фондацията", заяви за bgreferee.org Лео, който след двубоя в Герман почерпи двата отбора и съдийките с прочутите си пици.