Вальо Илиев с жълт картон при важна победа на Стяуа

13:22
Българският защитник Валентин Илиев игра цял мач за Стяуа Букурещ и беше декориран с жълт картон при важната победа на отбора с 2:1 като гост на миналогодишния шампион Оцелул Галац. Илиев получи жълт картон в последната минута на първото полувреме, когато задържа непозволено нападателя на домакините Щромайер.

Оцелул излезе напред в резултата с гол на Клейдимир да Силва-Диди в 33-ата минута, но гостите от Букурещ обърнаха развоя на срещата с попаденията на Леандро Тату в 49-ата минута и на Михай Костя в 67-ата.

След тази победа Стяуа излезе на 2-о място в класирането с 49 точки, само на 3 от лидера ЧФР Клуж. Оцелул е 6-и с 42.