Арсенал с класическа победа над десет от Уулвс (видео)

23:37
Арсенал победи Уулвърхямптън с 3:0 на "Молиню" в среща от 33-я кръг на английската Висша лига.

Гостите откриха резултата още в деветата минута, когато Робин Ван Перси се разписа от дузпа.

За нарушението, довело до наказателния удар, Себастиен Басонг от домакините получи червен картон.

Само две минути по-късно Тио Уолкът удвои преднината на лондончани и тотално уби интригата в мача.

Крайният резултат бе оформен от Йоси Бенаюн в 69-та минута. С тази си победа Арсенал събра 64 точки и остава на пет пункта пред Тотнъм и Нюкасъл, които са на четвърта и пета позиция във временното класиране.

Уулвс остава на последното място с 22 точки, като отборът от Мидландс е вече на девет точки от спасителната зона.

mitko911
12.04.2012 12:47

ФА скапаха Тотнъм с всичките тези спекулации относно бъдещето на Хари Реднап!
Иначе съм сигурен, че щяха да са пред вас*beer* ( без лоши чувства ) *smile*

Danskrastev
12.04.2012 16:00

И това ако е оправдание хахах че ние се вдигнахме от 17 до 3 място ве биха ни с 8-2 и пак се вдигнахме разликат до тотнъм беше повече от 10 точки и ще ми говори че малките лиглювци от тотнъм чули че татко смърф (Реднап) няма да е тренер и край....боже и това ако е оправдание.

izito
12.04.2012 10:13

Браво АРСЕНАЛ.Добра игра,добър резултат следва WIGAN

Jack_19
12.04.2012 09:18

Много съм доволен,нямаше много грешки и даже спестихме сили за другия мач ! Само Арсенал !

bayo45
12.04.2012 00:26

За мен този мач Арсенал го изигра малко несериозно.Разцъкваха си топката без да си дават зор.Може ли пък да се самозабравят?Това ще бъде много лошо ако се случи.Дано се осъзнаят навреме.*erm*

DJoff
12.04.2012 09:21

приятел ти смешен ли си ?! Виж във рамките на толкова малко дни , какви мачове имат ...програмата им е натоварена,но дори и при това положение ,оня ден бихме Сити,а сега излязоха и биха с 3:0 .... какво искаш повече , 30:0 ли да е .... Само така момчета.....имаме възможност и да станем 2ри ....*ball*

12.04.2012 00:32

Ти добре ли си ве??В неделя играха срещу Сити.Сряда излизат и без много зор правят 3-0.Какво искаш от момчетата?Всеки мач да хвърчат ли?

dzhalev_71
12.04.2012 00:19

Внимание !!! Полицията на Лондон намери липсващите 10 точки разлика. С тях обаче има и нови 5 точки разлика в полза на по-добрите. Умоляват се феновете на Щорите да дойдат да си ги получат на Емирейтс Стейдиъм в удобно за тях време. Желателно е да си носят и една врата за няколко гола в нея.

aa2
11.04.2012 23:58

Бравооо.Сякаш нещата стават все по-добри за нас.Заслужавахме си 3-тото място и за момента си го печелим.Браво!

strong4chelsea
12.04.2012 00:56

Така е заслужихте си го тази година втория полусезон имахте много малко грешки срещу отборите извън топ6 и ги биете с по 2-3 гола разлика.Даже щеше да е интересно да се борите със Сити и Юнайтед за 1то място.