Младежите без проблем срещу Академик София

18:25
Младежкият национален отбор на България победи с 3:1 отбора на Академик София в контролна среща, която се игра на едно от помощните игрища на стадион "Георги Аспарухов". Двубоят беше част от подготовката на младежите ни за предстоящата на 2 април европейска квалификация с тима на Казахстан.

Срещата с Академик се игра в три полувремена, като първите две бяха по 30 минути, а последната част бе от 45 минути.

С попадения от състава на Иван Колев се отличиха Златков в 39-а минута, Тонев в 94-а и Димитров в 95-а минути. За Академик се разписа Будинов в 40-а минута на проверката.