Левски победи ЦСКА с 4:1 в мач от елитната юношеска група

18:05
Левски победи ЦСКА с 4:1 в мач от елитната юношеска група
Нападателят Тодор Чаворски подаде за три гола и вкара последното попадение при победата на Левски с 4:1 над ЦСКА в мач от 23-ия кръг на елитната футболна юношеска група до 19 години.

Левски игра по-добре от съперника си през първото полувреме, но стигна само до един гол, дело на Цветелин Тонев. Крилото на "сините" получи топката от Чаворски в 43-та минута, напредна по левия фланг и преодоля вратаря на съперника за 1:0 с удар в близкия ъгъл.

Гостите показаха пълния си потенциал през втората част и стигнаха до нови три гола. Цветелин Чунчуков даде аванс от два гола на "сините" с гол в 51-та минута, а ЦСКА намали при бърза
контраатака след час игра. Само три минути по-късно обаче Левски възстанови аванса си, след като Христо Попадийн вкара прекрасен гол. Десният бек на "сините" получи топката от Чаворски по крилото и стреля, а тя се оплете в горния десен ъгъл на вратата на ЦСКА.

Чаворски вкара сам последния гол в 81-та минута, когато беше точен от пряксвободен удар от около 20 метра. Левски е лидер в генералното класиране с 52 точки от 21 мача, а на второ място е отборът на Славия, който загуби с 2:3 от Черноморец Бургас и изостава на шест точки, но е и с мач по-малко. Същият актив имат още Литекс и Чавдар Етрополе.

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация

Коментари

nikshan11
03.04.2012 20:12

в последните няколко години школата на Левски,Славия и Литекс са най-добрите нищо ново пак победихме Цска но тези големите Говеда как падат само :С

stili_levski_98
03.04.2012 19:19

Добре че са юношите да ни отсрамят малко от тея загуби при мъжете *joking*

fen_na_juventus
03.04.2012 18:45

[@link http://www.youtube.com/watch?v=85cPb_12m_M] Поздрав за чорбата *beer*

8510
03.04.2012 19:08

Ама тя и една титла леле мале,в Европа не са чували за ЦСка и Левски вие се карате за тези посмесища.Един Апоел виждате до кдъе стигнаха,а ние какво,с тая дървена титла ще си останем.В Европа пак ще станем за смях както обикновенно,не знам въобще какво се радвате.

manutd_forlife
03.04.2012 18:58

само това ви остана. Радвай се, че не ви бихме с повече

totality_we
03.04.2012 18:52

Хубаво клипче! Радвай му се, ние ще се радваме на червената титла! *lol**lol**lol* 32! *smile*

persie1992
03.04.2012 18:49

поздрав ама Лудогорец и Литекс ви направиха смешно женското отборче ние ще си печелим титлата вие си оставайте с това *lol*

David_Beckham_7
03.04.2012 18:40

Тези момчета 100 % ще играят по-добре от боклуците,които в момента са в Левски(изключвам само Рамос,Калво,Цветков и Пламен Илиев)

persie1992
03.04.2012 18:25

Това става само при юношите при старшите виждаме какво става *lol*