Стойчо: Труден мач, но такива ще бъдат всички до края

15:50
Изказвания на двамата старши треньори след мача от 22-ия кръг на "А" група Видима Раковски - ЦСКА (0:1):

Стойчо Младенов (ЦСКА): "Труден мач, но такива ще бъдат всички мачове докрая. В Севлиево винаги играем трудно. Момчетата отново показаха мъжество. Към края на мача и силите ни понапуснаха, но и това 1:0 е достатъчно. За щастие следващият ни мач е чак другия понеделник и ще може да поработим върху кондиционното състояние на играчите, скоростта в атака, има много неща, които трябва да изчистим. Затворената игра на Видима ни затрудни. Второто полувреме след гола на Костов, Видима се пооткриха и можеше да вкараме още голове. Тази победа ни дава увереност да отстояваме първото място в класирането. Тодор Янчев и Румен Трифонов влязоха с голямо желание. Познавам ги много добре и им имам доверие. Трудно им е да бъдат в ритъм с останалите, след като 3,5 месеца не са играли. Първоначалната прогноза за контузията на Адемар е за скъсани предни кръстни връзки, но нека не избързваме и да изчакаме становището на лекарите утре. За Стилиян каквото и да кажа ще бъде малко. Той е като мой син. Тежък момент. Пожелавам му бързо оздравяване".

Костадин Ангелов (Видима Раковски): "Отново ни вкараха глупав гол. Държахме се добре, имахме и положения. Доволен съм от старанието на играчите и съм сигурен, че ако продължаваме така, ще дойдат и победите. Опитвахме се да затваряме пространствата и да не позволяваме на ЦСКА да играе с топката. Искам да виждам Видима още по-мотивиран отбор, както го видях в части от първото полувреме".