ЦСКА продължи победната си серия след успех в Севлиево

15:18
Отборът на Видима Раковски загуби като домакин от ЦСКА в мач от 22-я кръг на "А" футболната ни група. Двубоят на стадион "Раковски" в Севлиево приключи при резултат 1:0 за "армейците".

Срещата започна с игрово предимство за гостуващия тим, но в първите минути липсваха положения пред вратата на Видима. За сметка на това в 3-та минута домакините получиха добра възможност за откриване на резултата, но навлизащият в наказателното поле на "червените" Тафраджийски се забави и не успя да нанесе завършващ удар. Грешка на Адемар в 10-та минута позволи на Ангел Русев да се озове на стрелкова позиция, но силният удар на халфа премина в страни от целта. В 18-та минута треньорът на гостите Стойчо Младенов извърши принудителна смяна, при която контузеният Адемар бе заменен от Румен Трифонов. Точно в 19-та минута на двубоя пък привържениците и на двата отбора показаха подкрепа към капитана на националния отбор Стилиян Петров с ръкопляскания и положителни възгласи. Хубава флангова атака на "армейците" в 34-та минута завърши с добър рейд на Георгиан Паун, но ударът на румънеца бе избит в корнер от бранител на Видима. Малко след това пък прекрасна възможност за откриване на резултата се откри пред Иван Бандаловски, но играчът на ЦСКА се засуети и не успя да нанесе хубав удар от много чиста позиция. Ново много чисто положение бе пропуснато от гостите в 44-та минута, когато Галчев стреля фронтално срещу вратата, но топката премина малко в страни от целта. Така първото полувреме на мача приключи без отбелязването на попадения.

Само 20 секунди след началото на втората част Жуниор Мораеш остана сам срещу вратаря на домакините Димитър Пантев, който отрази първия удар на бразилеца, а след това добавката на нападателя с глава не бе точна. ЦСКА все пак обаче успя да поведе в резултата, когато хубава атака на Галчев завърши с пас кум Мораеш, който би силно по диагонала, Митев изби, но там добавка с глава с 1:0 за "червените" направи Станислав Костов. До края на мача съставът на ЦСКА контролираше събитията на терена и не допусна попадение, с което продължи победната си серия в първенството.

Стартови състави:

Видима Раковски: Митев, Ашимов, Дреновички, Кожухаров, Иванов, Тафраджийски,  Хикмет, Стойков, Русев, Наков, Панов

ЦСКА: Мболи, Адемар, Грънчов, Бандаловски, Крачунов, Галчев, Янчев, Костов, Паун, Карачанаков, Мораеш

JIMBOOO
01.04.2012 23:13

Нека всички си сменим аватара (снимката) на СТАН. Нека да подкрепим нашия капитан.

Futbulfen
01.04.2012 20:29

Е такава е директивата.. питайте Тройчо симитлийски

Bboy1912
01.04.2012 20:24

Това си е просто за чиста подигравка. Едвам 1 гол измъкнали и всички фенове доволни. Браво, бе! Факторът в българския футбол Видима бе геройски преодолян в много динамичен и пълен с техника и хъс мач. Ако това беше преди 2-3 години резултата нямаше да е под 3 гола. Радвайте се на една едвам изкопчена победа...

valioarsenal
01.04.2012 18:41

Първо искам да ви честитя победата !!! Второ немога да разбера как може да се мислите за шампиони още от 22ия кръг с тази игра ! Вие днес за мен бяхте безобразни,просто ако беше някой по класен отбор щеше да ви мушне 2-3 гола ! Айде със здраве и само Левски !!!!!!

Fedde_Le_Grand
01.04.2012 19:40

Извинявай ама от 6 мача казвате така а имаме само 1 допуснат гол и само победи.Наистина не играят добре,но се възползваме от всяка грешка на противника и отзад сме бетон.Ей така се печели титла..ако няма грешки няма и голове.Ние не правим или поне не се възползва противника.Колко по-класен отбор от Локо Пд искаш.Хората нямаха загуба като домакин ако не се лъжа,а им набутахме 3 гола..Ще видим има време,но нито Левски играят по-добре,нито Лудогорец в момента*wink*

holigan4e
01.04.2012 16:21

Не мога да ги разбера феновете на ЦСКА с тези възгласи "шампиони сме" е хубаво де..ама каква е файдата с тази игра като излязат в Европа ще им напълнят кошарата с 4-5 гола. И Левски или Литекс да станат шампиони няма никаква файда.Поредната незаслужена статуетка във витрината на някой клуб. Тези игри на тези футболисти по никакъв начин не съответства на шампион.

efc27
01.04.2012 15:29

Ей тези нашите много зле, само дето си дадох парите.

sliva90
01.04.2012 15:26

ТРАГЕДИЯ ние е футбола на есен ще има смях .Гледахте ли немският мач в петък и този сега не се разбира какъв спорт играеме .Каква радост след 4 - 5 месеца ще има псуване*sad*

Sasiro
01.04.2012 15:17

утре .. Левски прави Х-са .. Литекс после прави победа и познайте.. Левски 5-ти *lol*

totality_we
01.04.2012 15:19

*lol**lol**lol*

bojot
01.04.2012 15:06

Айде писна ми да се занимавам с грухтящи зурли!

Chelsea_FanBlue
02.04.2012 21:59

А срещу ЛИЛ, в Лига ЕВРОПА. Не разбрахте сарказмът ми! Нали знаеш, че някои и там не играят?!

totality_we
02.04.2012 18:04

Причислявам се към "НИЕ", защото съм фен на отбора и съм едно цяло с него, а не като жалките УеФскарчета! Айде, метла от тука! САМО ЦСКА!!! 32! *smile* : ))))))))))

real_madridfan
01.04.2012 22:29

Ами да ти кажа чесно под "ние" се разбира феновете.И да ако не са феновете няма да има футбол така че да всеки фен е допринесъл.

holigan4e
01.04.2012 22:18

Какво ми викаш "НИЕ" бе ?! Играеш ли нещо за ЦСКА ?! Допринесъл ли си с нещо за развитието за клуба,че да казваш "НИЕ" ?! Аре тихо. Аре да видим като ЦСКА завърши на първо място да ги видим какво , ще направят в Европа. Там няма да играят срещу Калиакра и Видима *wink*

totality_we
01.04.2012 17:12

*lol* Замисли се пак? Ние поне не поставяме анти рекорди в Европа! *wink* Като започнем от най-бързия автогол в историята на ЛЕ и Европа като преминем през всички други ваши "славни" изяви! *wink* *lol**lol**lol**lol*

efc27
01.04.2012 16:43

Срещу Лил беше. 13 секунди след, като влезе и си вкара автогола.

holigan4e
01.04.2012 16:28

Мани го тоя смешник. Говори за автогола срещу оня френския отбор Лил, Марислия или Лион ддз и аз кой беше.

manutd_forlife

Във ЛЕ миналата година. Мисля, че беше втория мач с гент

gQg
01.04.2012 16:26

Срещу Лил още не влязъл и си вкара автогол.

Това пък И.Иванов къде го е правил?!

efc27
01.04.2012 15:47

Четвъртфинала за Купата на УЕФА не го ли усети ?

sliva90
01.04.2012 15:43

Абе човек какво играем нищо .Е и 30 точки да станат не ти ли писна че навън нищо не правим .Искам успеха на кипърския АПОЕЛ в ЕВРОПА ДА ГО ИЗЖИВЕЯ ДА ГО УСЕТЯ .Ако ще 5-10 години шампиони да не станем.Писна футбол с КАЛИАКРА ВИДИМА СВЕТКАВИЦА и т. н.

01.04.2012 15:16

теб някой покана пращал ли ти е? Аре гледай левски и се умитай от тука. Отбора ти хич го няма и тръгва да говори за цска....

Sasiro
01.04.2012 15:11

виж колко точно го каза !!! АЙ МАХАЙ СЕ то само с обиди не става .. вече сме с 9 точки ко ще ми говориш

totality_we
01.04.2012 15:09

Хахаха, ти започна, кой те е карал да идваш в шампионската тема? *lol**lol**lol**lol* Отлитай толкова бързо, колкото Иво Иванов праща топката към собствената си врата! *lol**lol**lol**lol*

Sasiro

а то и на нас ни писна от теб... ти още утре ще говориш .. Лудогорец като ви тегли една 5-ца .. да не се скриеш

totality_we
01.04.2012 15:01

До коментар [@comment 1027079] от [@user bojot]:

Пич, ти освен да се самозатапваш, друго не правиш! Тук 100 процента съм сигурен , че със жалките си изказвания не си обидил никой червен фен, а просто изглеждаш смешно в очите на всички! *smile* Поне се примири с четвъртото място и не садвай по всички теми ! *lol*

До коментар [@comment 1027069] от [@user bojot]:

Такива като теб освен да плюят и да прилагат селските обиди, друго не могат! *smile* Гонзо ще ви оправи! *wink*

01.04.2012 14:53

Аз съм си на телевизора, просто лаптопа е пред мен! *smile* САДВАЙ! ШАМПИОНИ СМЕ! *smile* Жалостив си! *wink*

bojot
01.04.2012 14:44

Паун Проскубан*beer**joking*

Sasiro
01.04.2012 14:55

хах ти много добре си вярваш .. то гледай вас Литекс да не ва избута .. че после как ще гледаме Иво Иванов да си вкарва автоголове

bojot
01.04.2012 14:46

На какво да завиждам, всеки момент ще се сгромолясате извън тройката*wink**wink**wink*

totality_we
01.04.2012 14:45

И да завиждаш и да не завиждаш, пак сте си 4ти! *smile*

scouser_pool
01.04.2012 14:40

Нищо лично към ЦСКА или феновете им , но ме изненадва и то доста , че са на първо място и то със солидна преднина ...Черноморец , които са втори тотално ги надиграха в Бургас , а ЦСКА загубиха срещу Симитли доколкото си спомням и ми е много странно как въобще са на 1-о място , камо ли пък с такава преднина пред останалите!

totality_we

Голасоооооооооооо!!! *smile*) Голасо, голасо, голасо!! *smile*

Drakoveca
01.04.2012 13:26

Трябва задължително да бием този мач, за да сме по-спокойни следващите кръгове.
И ПОНЕ КАТО СИ ПОЖЕЛАВАМЕ ПОБЕДИ ПРЕДИ СРЕЩИТЕ, НЕКА НЕ ОБИЖДАМЕ И ВЕЧНИЯ СЪПЕРНИК, ЧЕ НЕ НИ ПРАВИ ЧЕСТ, А ТАКА ДАВАМЕ ПОВОД И НА ДР. ДА НИ ПСУВАТ НАЛЯВО-НАДЯСНО.