10:28
Делев и Попов
титуляри
в Турция
Националите Ивелин Попов и Спас Делев бяха титуляри за своите отбори в срещи от 33-ия кръг на турското първенство.

Бившият нападател на ЦСКА Спас Делев изигра пълни 90 минути за своя Мерсин при домакинската загуба с 0:2 от Карабюкспор. Мехмед Йълдъз и Мустафа Шарп вкараха головете за Карабюк. Попов започна в стартовия състав, но бе заменен от Соса в 83-а минута при победата на Газиантепспор с 1:0 над Анкарагюджу. Ченк Тосун вкара единствения гол в 39-а минута.

След победата Газиантепспор се изкачи на 9-о място в класирането с 45 точки. Тимът на Делев - Мерсин е 12-и с 42 точки. Лидер е Галатасарай със 71 точки.