Феномена се развихри в Бразилия, бележи два гола (видео)

10:27
Бразилският нападател Роналдо отбеляза два гола за равенството на новия си тим Коринтианс срещу Понте Прета в бразилското първенство Паулиста.

Това бе 5-и мач за супвезвездата на световния футбол с екипа на Коринтианс, като той изигра пълни 90 минути и вече има реализирани 4 гола.

Леандриньо даде преднина на Понте Прета в 32-а минута на двубоя, но само 4 по-късно Роналдо изравни след изпълнение на дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу самия него.

В 58-а минута Роналдо даде преднина за своя отбор след изключително красиво попадение, но 15 минути преди края на мача Гум оформи крайното 2:2.

След този мач отборът на Коринтианс се намира на второ място в класирането с 34 точки от 16 изиграни срещи.