Голов трилър на Калиакра-Видима Раковски

19:50
Калиакра победи с 3:2 Видима Раковски в мач от 21-и кръг на "А" група. Домакините от Каварна вкараха четири гола, но единият бе в полза на отбора от Севлиево, след като още в 5-ата минута Видима Раковски поведе с 1:0 след автогол на Детелин Димитров.

В 23-ата минута след шут от 30 метра Милен Бонев изравни резултата. В 42-ата минута Калиакра стигна до обрат и поведе с 2:1 след гол на Герасим Заков. В 72-ата минута резервата Тафраджийски изравни с попадение за Видима, но домакините спечелиха три точки след ключов гол на Детелин Димитров в последната минута на продължението.

Калиакра е на 15-о място в таблицата с 10 точки, а Видима е на 14-о място с 13 точки.