ЦСКА победи Локо Пд при дубъла след обрат

15:54
Дублиращият отбор на ЦСКА победи като домакин Локомотив Пловдив с 2:1, след като на полувремето изоставаше с 0:1.

Юношата на "червените" Ангел Йошев откри резултата за гостите от Пловдив само две минути след началото на срещата. Само четири минути след това пред Гардар Гунлаугсон се откри прекрасна възможност за изравняване, но останал очи в очи с вратаря на Локомотив, нападателят на ЦСКА прати топката в горната греда. Така двата отбора се прибраха на почивката при резултат 0:1.

4 минути след подновяването на играта Евгени Йорданов възстанови равенството с удар извън наказателното поле. "Армейците" достигнаха до пълен обрат в мача в 86-а минута, когато след продължително разбъркване в наказателното поле на Локомотив, Павел Ковачев се оказа най-съобразителен и донесе победата на своя отбор.