Наполи пропиля два гола аванс и стигна само до реми с Катания

17:58
Наполи пропиля два гола аванс и стигна само до 2:2 с Катания у дома в мач от 29-я кръг на италианската Серия "А".

Първото полувреме завърши без попадения, но след почивката тимът на Валтер Мадзари поведе с гол на Дзамейли в 61-а минута. В 67-а Кавани покачи на 2:0, но в 74-а Споли намали на 1:2, а Ландзафаме в 85-а изравни.

Ремито изкачи Наполи на 4-а позиция с 48 точки – 3 по-малко от 3-я Лацио, който победи Каляри с късен гол на Диаките и по-добра голова разлика от Удинезе (също с 48).

Валери Божинов остана резерва при равенството 0:0 за Лече като гост на друг опашкар Новара.